Iwona Wilińska I miejsce 5955 głosów
Zwyciężczyni konkursu 10 lat temu ukończyła studia medyczne w Białymstoku. Następnie rozpoczęła pracę w ''Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologia Dr Knaś'', gdzie pracuje do dzisiaj.
Mówi o sobie: "Jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Jestem towarzyska i cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem. Kocham to co robię. Praca jest moją pasją".

Bartosz Bagiński II miejsce 5634 głosów
Stomatolog od 13 lat. Specjalista chirurgii stomatologicznej od 2009 roku. Wykonuje zabiegi z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej i protetyki. Współpracuje z gabinetami w Londynie, Białymstoku, Ełku i Augustowie w zakresie chirurgii stomatologicznej. Należy do Brytyjskiego Towarzystwa Dentystycznego.
Posiada w Białymstoku dwa gabinety: Dentimed przy ulicy Leszczynowej i Bagiński Stomatologia przy ulicy Mackiewicza. Pracuje z nim sześciu lekarzy stomatologów, w tym specjaliści z zakresu protetyki stomatologicznej, medycyny estetycznej, a także wykładowcy UMB oraz wykwalifikowane higienistki.
Bartosz Bagiński zapewnia: "Po pracy chętnie spędzam czas z synami 6 i 2 lata. W czasie urlopu nurkuję i jeżdżę na nartach".

Renata Dąbrowska III miejsce 3617 głosów
Nagrodzona mówi o sobie, że "praca to jej pasja, całe życie i że stara się wykonywać swój zawód - powołanie z jak największym oddaniem i starannością".
Renata Dąbrowska wyjawia: "Wielką radość czuję, gdy widzę uśmiechnięte twarze moich pacjentów, zwłaszcza tych najmłodszych. Czuję wielką satysfakcję, gdy pomagam kolejnej osobie wyzbyć się lęku przed leczeniem stomatologicznym. Próbuję walczyć ze stereotypem dentysta - sadysta".

Konkurs na najlepszego lekarza dentystę 2013 r. wygrała Agnieszka Szyłak - Łysoń, wyprzedzając Krystynę Korycką i Alicję Dudkę.

Więcej: plebiscyty.poranny.pl