PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysto nie kupuj wpisu

jsz
15-10-2013, 10:45
Dentysto nie kupuj wpisu Dentysto nie kupuj wpisu (foto: sxc.hu)
Znowu płyną sygnały do okręgowych izb lekarskich o żądaniach zapłaty za... no właśnie, tak dokładnie to nawet nie wiadomo za co.

Lekarze rozpoczynający działalność zawodową na własny rachunek, w tym lekarze dentyści po raz kolejny nagabywani są przez naciągaczy, którzy rozsyłają pisma sugerujące konieczność zapłaty za wpis do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalnościach Gospodarczych. Tym razem próbę wyłudzenia pieniędzy podjął ktoś kto kryje się pod nazwą Centralny Rejestr Firm i Działalności Gospodarczej (CRFIDG).

Autor niby urzędowych pism niezbyt dba o szczegóły, Tak na przykład rozsyła informację, że praktyka lekarska wpisana została do rejestru 1 października, opłatę należy wnieść do 4 października, a pismo datowane jest na ... 19 września 2013 r.

Oczywiście lekarze dentyści (ani inni właściciele firm) nie mają obowiązku dokonywania wpisu do rejestru, a tym bardziej dokonywania opłaty za taki wpis (157,60 zł).
Przypomnijmy, że nie tak dawno temu lekarzy dentystów nagabywała firma Krajowy Rejestr Firm i Działalności Gospodarczych (KRFIDG).Tym razem urzędowy wpis kosztował 195 zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH