PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Zostań autorem tekstu sponsorowanego

Autor: jsz • Źródło: jsz
03-12-2013, 08:12
Zostań autorem tekstu sponsorowanego Zostań autorem tekstu sponsorowanego (Fot. Fotolia)
Tylko do 6 grudnia można składać oferty w konkursie na autora artykułu sponsorowanego w projekcie "Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku zdrowia jamy ustnej skierowana do małych dzieci, ich rodziców, opiekunów i wychowawców”. Wynagrodzenie współfinansowane w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej wynosi 699,30 złotych brutto.

Przedmiotem konkursu jest opracowanie artykułu. Trudno ocenić czy to zadanie łatwe czy trudne. Z jednej strony mamy niewielką objętość - nie więcej niż 4 tys. znaków (1 strona A4), z drugiej obszerny temat - tekst powinien naświetlać wagę problemu jaką stanowi próchnica wśród dzieci i konieczność walki z tą chorobą.

Artykuł w I kw. 2014 r. ukaże się w prasie branżowej, kierowanej do nauczycieli przedszkolnych, rodziców dzieci w wieku przedszkolnych oraz pielęgniarek i położnych, na temat związany z problematyką projektu. Tekst ma mieć charakter promocyjny, zachęcający do udziału w projekcie potencjalnych beneficjentów: przedszkola, personel medyczny.

Wyzwania nie może podjąć każdy, organizatorzy stawiają kandydatom pewne wymagania.

Oferenci ubiegający się zlecenie napisania artykułu, muszą: posiadać wykształcenie wyższe w dziedzinie stomatologii dziecięcej, przynajmniej 5 letnie doświadczenie w pracy zawodowej, oraz opracowane i opublikowane min. 3 artykuły z dziedziny stomatologii dziecięcej w ciągu ostatnich dwóch lat przed złożeniem oferty. Regulamin konkursu premiuje doświadczenie. Dłuższy staż zawodowy lub bogatszy dorobek autorski zwiększa szansę kandydata.

Dla autora przygotowana jest umowa o dzieło i wynagrodzenie w kwocie 699,30 złotych brutto. Artykuł trzeba dostarczyć w ciągu 10 dni roboczych od podpisania umowy.

Aby wziąć udział w konkursie należy złożyć ofertę na formularzu (tutaj) wraz dołączonym życiorysem zawodowym i listą opublikowanych artykułów. Miejsce złożenia oferty: Biuro Projektu KIK-33, ul. Bukowska 70, 61-812 Poznań z dopiskiem na kopercie „Autor artykułu sponsorowanego"

Więcej szczegółówtutaj

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
przetargi   próchica dzieci   Swiss Contribution  

POLECAMY W SERWISACH