PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Znamy datę Kongresu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo - Twarzowej

Autor: miro • Źródło: ms
30-03-2022, 18:39
Znamy datę Kongresu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo - Twarzowej Kongres Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej w Lublinie
Podano termin Kongresu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej. Wydarzenie odbędzie się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym od 20 do 22 kwietnia 2023 r.

W przypadku Kongresu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej ustalone są dwie rzeczy: czas i miejsce.

Wysokiego poziomu merytorycznego kongresowych wydarzeń nie trzeba było uzgadniać, bo marka organizatora tego wydarzenia daje gwarancje najwyższej jakości naukowych prezentacji i dyskusji.

Kierownikiem naukowym Kongresu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej jest prof. zw. dr hab. n. med. Mansur Rahnama, prezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej, kierownik Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, konsultant krajowy w dziedzinie chirurgii stomatologicznej.

* Kongres rozpocznie się 20 a zakończy 22 kwietnia 2023 r. (czwartek, piątek, sobota).

* Kongres przeprowadzony zostanie w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Artura Grottgera 2

* Kongres będzie najlepszą z możliwych okazji dla kongresowych uczestników do realizowania się zarówno w aspektach merytorycznych, jaki i integracyjnych.

Wkrótce szczegóły na stronie  Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
nauka   chirurgia stomatologiczna   Mansur Rahnama  

POLECAMY W SERWISACH