PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

X Łódzkie Spotkania Stomatologiczne podzielą lekarzy dentystów

Autor: miro • Źródło: ms
22-09-2019, 08:53
X Łódzkie Spotkania Stomatologiczne podzielą lekarzy dentystów Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Odbywające się od 27 – 29 września 2019 r. Łódzkie Spotkania Stomatologiczne w Hotelu Wodnik w Słoku koło Bełchatowa podzielą lekarzy dentystów na dwie grupy: tych, którzy wezmą udział w corocznej konferencji i tych, którzy takiej okazji jeszcze nigdy nie doświadczyli.

Słowo nigdy jest w tym kontekście kluczowe, gdyż z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że ci, którzy chociaż raz mieli okazję być goszczonym przez gospodarzy ŁSS w Hotelu Wodnik w Słoku koło Bełchatowa – powracają tam każdego roku.

Skąd ta pewność? Nie jest to zabieg grzecznościowy, a fakt oparty na wypowiedziach uczestników z ubiegłych lat. Zdecydowana większość z nich wrześniowe spotkania lekarzy dentystów traktuje jak miły, coroczny rytuał.

Czy można przeskoczyć jeszcze z grupy drugiej do pierwszej? Jak w każdej sytuacji, gdy dochodzi do dystrybucji dóbr reglamentowanych nie jest to pewne, ale spróbować warto. Najszybszą formą jest bezpośredni kontakt do organizatora: szafraniecw@gmail.com, tel. 661922978.

Nieprzekonanych przekonywać nie zamierzamy, przypomnijmy tylko co czeka na osoby, które chciałyby dołączyć do grupy koleżanek i kolegów, która spędzą trzy niezapomniane wrześniowe dni w Hotelu Wodnik w Słoku koło Bełchatowa.

Podczas X Łódzkich Spotkań Stomatologicznych ustrzelić można jeszcze co najmniej kilka dziesiątek. Ta najważniejsza dotyczy możliwości wysłuchania cyklu wykładów wygłoszonych przez osoby, które wiele znaczą w branży stomatologicznej i to nie tylko na rodzimym rynku (program poniżej).

Strzałem w dziesiątkę jest prowadzenie organizacji ŁSS przez grupę osób, dla której coroczne spotkania w Słoku są wyzwaniem traktowanym bardzo osobiście. - Dzięki intensywnej pracy nieformalnego komitetu organizacyjnego, złożonego z grupy aktywnych członków ORL w Łodzi, udaje nam się zredukować koszty przygotowania konferencji do niezbędnego minimum. Wszystko robimy we własnym zakresie, nie posiłkujemy się firmami zewnętrznymi. W ten sposób możemy zapewnić maksimum efektów przy minimalnych nakładach – wyjaśnia Małgorzata Lindorf, wiceprzewodnicząca Komisji Stomatologicznej NRL, wiceprezes ORL w Łodzi i przewodnicząca KS ORL w Łodzi.

Kolejną dziesiątkę ustrzelili sami organizatorzy. Skąd przypuszczenie, a właściwie pewność, że trafiony został sam środek tarczy celów? Podstawy ku takiemu stwierdzeniu są bardzo mocne, bo dziesięcioletnie doświadczenie uczy, że organizatorzy Łódzkich Spotkań Stomatologicznych tworzą optymalne warunki nie tylko do zdobywania wiedzy, ale także do aktywnego wypoczynku, także w formule nieformalnych spotkań. To ważne, wszak jednym z zadań samorządu lekarzy i lekarzy dentystów jest integracja środowiska.

POLECAMY W SERWISACH