PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

UM w Poznaniu: certyfikat Invisilign dla dr. Przemysława Kopczyńskiego

Autor: nieck • Źródło: en
22-06-2021, 08:45
UM w Poznaniu: certyfikat Invisilign dla dr. Przemysława Kopczyńskiego Rzadkie kompetencje poparte certyfikatem (fot. UM w Poznaniu)
Dr n. med. Przemysław Kopczyński, kierownik Pracowni Miniimplantów Ortodontycznych Katedry i Kliniki Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji UM w Poznaniu - otrzymał certyfikat Invisilign.

Pierwszym certyfikowanym lekarzem Invisilign  Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu jest dr n. med. Przemysław Kopczyński, który kieruje Pracownią Miniimplantów Ortodontycznych Katedry i Kliniki Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji.

System Invisalign - jak działa

Invisalign to przezroczyste, zdejmowane nakładki stosowane w prostowaniu zębów, produkowane przy wykorzystaniu technologii cyfrowej i 3D. Tego typu rozwiązanie różni się od tradycyjnych aparatów ortodontycznych pod względem wygody i możliwości ich łatwego zdejmowania przed jedzeniem lub piciem. Nakładki Invisalign stosowane są zarówno w leczeniu drobnych, jak i złożonych wad zgryzu. W zależności od zaleceń lekarza, pacjenci wymieniają je co tydzień lub dwa, co pozwala na stopniowe przesuwanie zębów w kierunku przewidywanej pozycji końcowej.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH