PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Szkolenia z ochrony radiologicznej pacjenta dla lekarzy dentystów - nowe terminy jeszcze w grudniu

Autor: Łukasz Sowa • Źródło: ŁS
10-12-2013, 08:35
Szkolenia z ochrony radiologicznej pacjenta dla lekarzy dentystów - nowe terminy jeszcze w grudniu Szkolenia z ochrony radiologicznej pacjenta dla lekarzy dentystów - nowe terminy jeszcze w grudniu
Naczelna Izba Lekarska ogłosiła kolejne terminy szkoleń z ochrony radiologicznej pacjenta dla lekarzy dentystów. Nie warto czekać ze zgłoszeniem ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Na 13 grudnia 2013 r. zaplanowano kurs - „Ochrona radiologiczna pacjenta dla lekarzy dentystów wykonujących medyczne procedury radiologiczne". Jest to szkolenie dla wszystkich lekarzy dentystów z kraju.

Kurs i egzamin odbywa się w siedzibie Naczelnej Izby Lekarskiej w Warszawie, ul. Sobieskiego 110, w godz. 9:00 - 18.30.
Przypominamy, że szkolenia organizowane przez Ośrodek Doskonalenia Zawodowego są finansowane ze składek członków samorządu i dlatego bezpłatny udział (i związane z tym certyfikaty) mogą być dostępne tylko dla osób opłacających składki. W związku z tym uczestnicy proszeni są o przesłanie (przed kursem) do organizatora e-mailem bądź faksem potwierdzenia wpłaty składki za ostatni miesiąc.

Kurs jest zakończony płatnym egzaminem. Opłata (140 zł) jest zgodna z rozporządzeniem ministra zdrowia z 18 lutego 2011 r. w sprawie warunków bezpiecznego stosowania promieniowania jonizującego dla wszystkich rodzajów ekspozycji medycznej (Dz. U. z 2011 r. Nr .51 poz.265 z późn. zm.).

Szczegóły dotyczące kursu i zapisy tutaj

Również w grudniu zaplanowano dwa kolejne terminy szkoleń „Ochrona radiologiczna pacjenta dla lekarzy dentystów wykonujących medyczne procedury radiologiczne", dla beneficjentów programu „Lekarz - przedsiębiorca na mazowieckim rynku pracy„.

Projekt skierowany jest do: lekarzy i lekarzy dentystów mieszkających lub pracujących w województwie mazowieckim (niezależnie od posiadanej specjalizacji, stopni naukowych), mających zarejestrowaną praktykę lekarską (aktywną) lub zatrudnionych w mikroprzedsiębiorstwach lub małych przedsiębiorstwach (na podstawie umowy o pracę).

Organizatorzy zapraszają na szkolenia:

14 grudnia (cztery wolne miejsca na 10 grudnia godz. 8.00) - zapisy tutaj
15 grudnia (siedemnaście wolnych miejsc na 10 grudnia godz. 8.00) - zapisy tutaj

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH