Tak jak Alessandro Volta dał impuls rozwojowi ludzkości, generując prąd, tak bodźcem do rozkwitu stomatologii stała się jej cyfryzacja. Idąc tym topem - twórców systemu Invisalign porównać można do Edisona, który pokazał jak najlepiej korzystać z uporządkowanego przepływu elektronów.

Wszystko o Invisalign Go, a więc o „stomatologicznej żarówce” - w webinarze 29 listopada o godz. 19.00 (dostęp bezpłatny, konieczna jednak jest wcześniejsza rejestracja).

Trudno sobie wyobrazić, że istnieje lekarz dentysta, który chciałby:

  • świadomie zignorować potrzeby bardzo licznej grupy pacjentów,
  • zamknąć się na możliwości uzyskania stabilnego źródła przychodów,
  • programowo zrezygnować z rozwoju zawodowego.

Zagrożenia te można skutecznie wyeliminować, albo przynajmniej poznać od podstaw sposoby na ich uniknięcie. Wszystko dzięki uczestnictwie w webinarium o tematyce:  Małoinwazyjne leczenie protetyczne przy zastosowaniu Invisalign Go.

To oczywiste, że praktycznie wszystkie zagadnienia, związane z leczeniem stomatologicznym, komu jak komu, ale lekarzom dentystom są znakomicie znane. Jaką rolę w tym leczeniu odgrywa system Invisaligne Go? W tej kwestii – wobec braku powszechnej wiedzy - zdania mogą być podzielone. 

Warto sprawdzić zatem:

  • Na ile Invisaligne Go wspiera minimalnie inwazyjne leczenie protetyczne i zachowawcze?
  • W jakich przypadkach Invisaligne Go, tylko poprzez nieznaczne nawet korekty ustawienia zębów przednich, sprawdza się jako optymalny sposób zastępowania technik redukcyjnych addycyjnymi.
  • W jakim stopniu Invisaligne Go pozwala na uniknięcie dylematu co lepsze: rezygnacja z leczenia ortodontycznego, czy zastosowanie jednak, w imię wyższych celów, inwazyjnych metod prowadzących do poprawy funkcjonalności zgryzu.
  • Czy Invisaligne Go może sprawić, że nawet niewielka, ale precyzyjna zmiana ustawienia zębów przyniesie trwały, pożądany dla pacjenta, efekt w późniejszym leczeniu zachowawczym? 

To tylko część zagadnień, które zaprezentuje podczas spotkania online z lekarzami dentystami dr n. med. Teresa Szupiany - Janeczek. Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją, nauczyciel akademicki w Katedrze Stomatologii Zintegrowanej UJ CM oraz w Szkole Medycznej dla Obcokrajowców UJ CM. 

To nieprzypadkowy dobór wykładowcy, gdyż dr n. med. Teresa Szupiany – Janeczek – jak mało kto - sprawdza się w dydaktyce. Warto posłuchać osoby, która otrzymała - nie bez przyczyny -  wyróżnienie „outstanding educator” nadane przez studentów szkoły medycznej dla obcokrajowców UJ CM. 

Masz pytania, wątpliwości, uwagi, sugestie dotyczące Invisaligne Go? Chcesz usłyszeć na nie precyzyjne odpowiedzi? Zapraszamy do wysłuchania webinarium prowadzonego przez osobę najbardziej kompetentną - dr n. med. Teresę Szupiany – Janeczek. 

Warto wiedzieć, że dr n. med. Teresa Szupiany – Janeczek jest:

- członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Stomatologii Kosmetycznej (ESCD) oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego,

- autorką licznych publikacji naukowych oraz odczytów podczas krajowych i międzynarodowych kongresów,

- tłumaczką języka angielskiego wykładów i kursów praktycznych,

- recenzentką czasopism naukowych,

- organizatorką szkoleń i konferencji o tematyce medycznej,

- prowadzącą szkolenia w tematyce endodoncji oraz stomatologii odtwórczej,

- uczestniczką wielu staży m.in. z zakresu endodoncji (Uniwersytet La Sapienza w Rzymie oraz ze stomatologii odtwórczej Uniwersytet Chieti-Pescara),

- specjalistką praktykującą stomatologię estetyczną, endodoncję, zajmującą się także medycyną estetyczną.

ZAPRASZAMY!