PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

SUM: kto pokieruje materiałoznawstwem stomatologicznym?

ms
09-10-2020, 13:40
Rektor Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłosił konkurs na funkcję kierownika Zakładu Materiałoznawstwa Stomatologicznego Katedry Protetyki i Materiałoznawstwa Stomatologicznego Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 23 października 2020 r. (decyduje data wpływu do Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach).

Przewidywany termin rozstrzygnięcia postępowania: 21 grudnia 2020 r.

Dokumenty należy przesłać drogą pocztową lub złożyć w Kancelarii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, 40-055 Katowice ul. Poniatowskiego 15, (od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30) w zaklejonej kopercie z opisem „Konkurs na funkcję Kierownika Zakładu Materiałoznawstwa Stomatologicznego Katedry Protetyki i Materiałoznawstwa Stomatologicznego Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu”, imię i nazwisko, adres do korespondencji.

Dokumenty można również przesłać w formie elektronicznej na adres kadry@sum.edu.pl, zeskanowane i podpisane z wykorzystaniem podpisu zaufanego  wraz z dołączeniem wygenerowanej sygnatury (plik.xml) podpisanego dokumentu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH