PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Studia stomatologiczne: w Szczecinie rekrutacja wciąż trwa

18-07-2013, 00:01
Studia stomatologiczne: w Szczecinie rekrutacja wciąż trwa (Fot. Fotolia)
Studia stomatologiczne: w Szczecinie rekrutacja wciąż trwa (Fot. Fotolia)
Wciąż można powalczyć o

 miejsce w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym (kierunek stomatologiczny). Co prawda rekrutacja na dzienne studia na kierunku lekarsko - dentystycznym już się zakończyła, ale wciąż trwa nabór na studia w trybie wieczorowym oraz na kierunek higiena dentystyczna.

W porównaniu do roku akademickiego 2012/2013, liczba miejsc na jednolitych studiach magisterskich stacjonarnych na kierunek lekarsko - dentystyczny na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie wzrosła o 10.

O jedno miejsce na kierunek lekarsko - dentystyczny w Szczecinie w tym roku  ubiegały się ponad 4,6 osoby (455 kandydatów na 97 miejsc). Kandydaci zakwalifikowani do przyjęcia muszą do 24 lipca 2013 r. dostarczyć do Biura Rekrutacji komplet dokumentów (świadectwo ukończenia szkoły, świadectwo dojrzałości, oświadczenie, że kandydat jest już studentem danego kierunku, 3 fotografie, zaświadczenie lekarskie, jedną kopertę z adresem korespondencyjnym oraz kserokopię dowodu osobistego).

Ci, którzy nie mieli szczęścia i nie dostali się na kierunek lekarsko dentystyczny w trybie dziennym, mogą jeszcze starać się o miejsce na ten kierunek na studia w trybie wieczorowym, gdzie rekrutacja potrwa do 30 września. W tym roku na chętnych czeka 25 miejsc, to o jedno więcej niż w roku ubiegłym.

Do 22 sierpnia br. można jeszcze składać dokumenty na kierunek higiena dentystyczna na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. W zeszłym roku, co prawda, nie uruchomiono tego kierunku z powodu braku wystarczającej liczby kandydatów, w tym nie ma jeszcze decyzji w tej sprawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
eduDENT   studia stomatologiczne  
  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu
    Dobrzemieszkaj Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek
    Puls HR House Market Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora
    Koszyk cenowy Sady Ogrody Promocjada Archiconnect