PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Stomatologia na UM w Lublinie: 13 kandydatów na jedno miejsce

Autor: miro • Źródło: ms
17-07-2021, 08:31
Stomatologia na UM w Lublinie: 13 kandydatów na jedno miejsce 13 kandydatów do studiowania stomatologii na UM w Lublinie (fot. unsplash)
254 pkt. trzeba było zdobyć, aby być pewnym podjęcia w roku akademickim 2021/22 studiów na stomatologii w UM w Lublinie.

Lista kandydatów wstępnie zakwalifikowanych w roku akademickim 2021/2022 na stacjonarne jednolite studia magisterskie w UM w Lublinie (kierunek lekarsko – dentystyczny) liczy 119 osób.

Chętnych do studiowania stomatologii na UM w Lublinie, było 1290. Wśród kandydatów, którzy zostali wstępnie zakwalifikowani w poczet studentów jedna osoba legitymowała się 300 pkt., a więc maksymalną możliwą do zdobycia pulą (po 100 pkt. z biologii, chemii i fizyki). 12 osób uzyskało 254 pkt., a więc minimalny limit, uprawniający do rozpoczęcia studiów na I roku stomatologii.

UM w Lublinie przypomina, że kandydat wstępnie zakwalifikowany, który przebywa na kwarantannie z powodu kontaktu z osobą zakażoną lub ma potwierdzony wynik dodatni zakażenia koronawirusem, przesyła w formie elektronicznej do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej skan dokumentu, wydanego przez inspektora sanitarnego, będącego decyzją o konieczności poddania się kwarantannie lub izolacji.

Na podstawie przedstawionego dokumentu, kandydat nabywa prawo do przedłużenia terminu złożenia dokumentów w postępowaniu rekrutacyjnym, zgodnie z obowiązującymi datami kwarantanny lub izolacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH