PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Rusza VII edycja konkursu na najlepszego studenta stomatologii

Autor: katkiel • Źródło: katkiel
18-11-2013, 10:47
Rusza VII edycja konkursu na najlepszego studenta stomatologii Rusza VII edycja konkursu na najlepszego studenta stomatologii
Już po raz siódmy firma „ARKONA” Laboratorium Farmakologii chce wyróżnić najlepszego studenta stomatologii. Choć droga do zwycięstwa jest trudna, gra jest warta świeczki – dla najlepszego uczestnika konkursu czeka nagroda w wysokości 10 tys. złotych.
W Ogólnopolskim Konkurs na Najlepszych Studentów Stomatologii może wziąć udział wyłącznie student/ka III, IV lub V roku stomatologii, ale to oczywiście nie wszystko. Uczestnik musi:

a) wykonać samodzielnie, ale pod opieką pracownika naukowego swojej uczelni, pracę z zakresu protetyki stomatologicznej lub periodontologii, przy pomocy wyrobów medycznych produkowanych przez Organizatora. Praca musi mieć charakter kliniczny i obejmować odbudowę, co najmniej jednego zęba lub ustabilizowanie dwóch;
b) posiada osiągnięcia w działalności naukowej (np. udział w konferencjach naukowych lub wymianach międzynarodowych, publikacje naukowe), sportowej lub artystycznej;
c) jest członkiem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii (PTSS) i aktywnie uczestniczy w jego działalności;
d) wykazał się wysokimi zawodowymi umiejętnościami praktycznymi.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy rozstrzygany jest na poziomie uczelni macierzystej uczestników. Warto wziąć w nim udział, ponieważ i dla zwycięzców tej fazy przygotowane są nagrody finansowe. Każdy zwycięzca I etapu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 tys. zł. Dodatkowo, każda z osób wyróżnionych otrzyma nagrodę w wysokości 500 złotych. Laureatów pierwszej fazy rywalizacji poznamy w trakcie CEDE 2014.

Etap II konkursu rozstrzygany jest na poziomie ogólnopolskim. Odbędzie się on w siedzibie firmy Arkona lub na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Rozgrywka finałowa polegać będzie na wykonaniu przez uczestników zadania praktycznego o tematyce, którą przedstawi firma „ARKONA".
Zwycięzca II etapu Konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 10 tys. złotych.

Organizatorem konkursu oraz sponsorem wszystkich nagród jest „ARKONA" Laboratorium Farmakologii Stomatologicznej.
„ARKONA" jest polską firmą farmaceutyczną, specjalizującą się w produkcji materiałów stomatologicznych. Na rynku działa od 15 lat. Od 2003 roku, jako jedyna w Polsce firma, wytwarza kompozytowe materiały do wypełnień i rekonstrukcji zębów. Wyroby powstają w ścisłej współpracy z najwyższej klasy lekarzami stomatologami oraz znakomitymi polskimi chemikami. Firma posiada własny zakład produkcyjny z laboratorium badawczo-rozwojowym, sieć dystrybucji oraz pięć stałych przedstawicielstw handlowych na terenie Unii Europejskiej oraz w Azji.

Więcej informacji o Konkursie i formularz zgłoszeniowy tutaj.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH