PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

PTSS: lista kandydatów do władz jeszcze otwarta

jsz
03-10-2013, 10:51
PTSS: lista kandydatów do władz jeszcze otwarta PTSS: lista kandydatów do władz jeszcze otwarta (Fot. Fotolia)
Do 14 października można składać kandydatury do Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Wybory nowych władz odbędą się 25-27 października.

Nowy Zarząd Główny zostanie wybrany w trakcie Zjazdu Walnego, który odbędzie się w Zabrzu (jest połączony z konferencją PTSS). Członkowie wybiorą: prezydenta, wiceprezydenta, skarbnika generalnego, sekretarza generalnego, członka Zarządu Głównego i Narodowego Koorydnatora Wymiany i IADS.

Kandydatury na poszczególne stanowiska należy zgłaszać w nieprzekraczalnym terminie do 14 października 2013 r, godz. 23:59.
Zgłoszenia można wysyłać na adres email prezydent@ptss.pl w formie „Ja, Imię i Nazwisko, zgłaszam swoją kandydaturę na „nazwa stanowiska" na kadencję 2013/2014."

Do aplikacji należy dołączyć krótką informację o swoich dotychczasowych dokonaniach w PTSS.

Obecnie funkcję prezydenta PTSS pełni Maciej Michalak (od roku akademickiego 2010/2011).

Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii, PTSS zrzesza młodych adeptów kierunku lekarsko-dentystycznego wszystkich uczelni medycznych w Polsce. Od momentu założenia w 1997 organizacja ma na celu wyłonienie spośród wszystkich studentów stomatologii tych, którzy oprócz codziennych zajęć związanych z uczelnią chcą swoją pracą wspomagać różne przeprowadzane przez Towarzystwo akcje i projekty.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
studenci   PTSS   studia stomatologiczne   Maciej Michalak  

POLECAMY W SERWISACH