PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

PTS zaprasza na 70-lecie PTS

Autor: miro • Źródło: ms
15-10-2021, 12:47
PTS zaprasza na 70-lecie PTS Zaproszenie na 70 lat PTS
Jaki ma być jubileusz 70-lecnia PTS? – radosny, pełen życzliwości i dobrych wspomnień. Słowa zaproszenia na uroczystości przesłali przedstawiciele PTS.

Prof. dr hab. n. med. Marzena Dominika, prezydent PTS
Siedemdziesiątka PTS to 70 lat polskiej stomatologii. Tradycji, która łączy się z nowoczesnością, czas w którym wszyscy musimy się spotkać i podyskutować zarówno o tym co było i o tym co będzie.

26 27 listopada w Łodzi jest to czas w którym chcemy abyśmy byli wszyscy obok siebie i abyśmy mogli tworzyć przyszłość naszej wspólnej stomatologii.

Tak jak kiedyś obiecałam, chcemy abyśmy wspólnie wyznaczyli cel, którym będziemy wzmacniali naszą misję stomatologiczną.

Jest to czas który musimy pamiętać o naszych nauczycielach o naszych poprzednikach, którzy ramię w ramię tworzyli polską stomatologię i zaprowadzili nas do tego miejsca.

Chciałabym abyśmy wszyscy mogli wspólnie powiedzieć ze sceny, że stworzyliśmy polską stomatologię, z której jesteśmy dumni  i dalej będziemy wyznaczali kierunki i trendy rozwoju polskiej stomatologii.

Jest to konferencją którą chcemy zorganizować w sposób stacjonarny gdyby się jednak okazało, że jednak  nie mamy możliwości – przygotujemy konferencję online z transmisją, streamingiem wszystkie wykładów, z emisją również nawet koncertu. W tym czasie, oprócz wykładów, organizujemy koncert charytatywny z Andrzejem Piasecznym. Trzymamy wszyscy razem kciuki żebyśmy się mogli spotkać na żywo 26 27 listopada w Łodzi.

Prof. dr hab. n. med. Tomasz Konopka, wiceprezydent PTS, przewodniczący Komisji Naukowej
Jeszcze raz chcemy uczestników konferencji obdarzyć co w naszym pojęciu jest najcenniejsze - rozmową o klinicznej stomatologii. Dlatego właśnie chcielibyśmy dać takie natchnienia na kolejne 70 lat. To spotkanie, na które zapraszamy najwybitniejszych wykładowców europejskich oraz znakomitych wykładowców polskich. To jest czas burzenia stereotypów, czas rozmowy o nowym, rodzącym się wspaniałym trendzie stomatologicznym, który na naszych oczach tak bardzo się zmienia.

Prof. dr hab. n. med.  Tomasz Gedrange skarbnik generalny
PTS jest największą organizacją która zajmuje się tematami nie tylko naukowymi ale także problemami wszystkich stomatologów.

72 lat to rozwój i olbrzymi wpływ każdego młodego i też starszego kolegę który współpracował albo korzysta z rozwoju polskiej stomatologii.

Cieszyłbym się, gdybyście znaleźli państwo czas i razem z nami świętować. Zapraszam wszystkich na to spotkanie mam nadzieję że razem będziemy mogli to uczcić.

Program i rejestracja

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
PTS   nauka   Tomasz Konopka   Marzena Dominiak   Tomasz Gedrange  

POLECAMY W SERWISACH