PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

PTS zadowolone z udziału w WDMS

Autor: miro • Źródło: ms
13-09-2021, 09:18
PTS zadowolone z udziału w WDMS Rozpoczęcie IV Kongresu Stomatologii PTS
IV Kongres Stomatologii, który PTS zorganizowało podczas Warsaw Dental Medica Show 2021 - w ocenie Towarzystwa przebiegł modelowo.

PTS relacjonowało przebieg Kongresu Stomatologii pisząc o wypełnionych salach konferencyjnych uczestnikami spragnionymi wiedzy, o zatłoczonych korytarzy w hali wystawowej oraz o pozytywnych komentarzy wystawców deklarujących już teraz swój udział za rok. 

Zainteresowanie Warsaw Dental Medica Show 2021 przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów i wystawców - relacjonowało PTS. 

- Miło było zobaczyć ponownie pełne sale wykładowe po tak długiej przerwie oraz usłyszeć pozytywne komentarze po wykładach. To motywuje i napędza do kolejnych wyzwań i nowych projektów. Mnie szczególnie zaskoczyła wyjątkowa frekwencja na wykładach, za którą dziękujemy wszystkim uczestnikom” – mówi Piotr Flejszar, dyrektor Biura Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Dziękujemy również wszystkim wykładowcom, którzy wielokrotnie zaskoczyli swoich słuchaczy elementami praktyki i ciekawymi „case study” - dodał.

 

Pełne sale wykładowe, wyjątkowi goście i niezwykle cenna wiedza kliniczna to było to na co każdy z uczestników kongresowych sesji mógł liczyć. Każdy z wykładów był wyjątkowy ale naszym zdaniem serca uczestników skradł prof. dr hab n. med. Krzysztof Simon, który w niezwykle cenny sposób przekazał wiedzę opartą na własnym dorobku naukowym oraz praktyce w codziennej walce z COVID-19. Wiedza ta została przekazana w połączeniu z wyjątkowym poczuciem humoru co szczególnie doceniła publiczność ogromnymi brawami pod koniec wykładu.

 - W mojej ocenie poziom dyskusji, wiedza oraz doświadczenie którym podzielił się nasz ekspert na długo pozostanie w pamięci każdego uczestnika dzisiejszego wykładu – powiedział prof. dr hab n. med. Tomasz Gedrange, kierownik naukowy kongresu.

Znakomite wystąpienia mieli także: prof. dr hab n. med. Marcin Kozakiewicz, dr hab n. med. Wojciech Bednarz oraz prof. dr hab n. med. Tomasz Konopka. Cała trójka naukowców w wyjątkowy i pełny interakcji z publicznością sposób prowadzili wystąpienia wypełniając sale wykładową praktycznie do ostatniego miejsca na każdym z wykładów.

Prof. dr hab n. med. Marzena Dominiak, prezydenta PTS w krótkim wystąpieniu na zakończenie sesji wykładowych podziękowała wszystkim wykładowcom za przeprowadzone wykłady oraz zwróciła się bezpośrednio do zgromadzonych w sali wykładowej uczestników, przekazując zaproszenie na przypadający 26-27 listopada Jubileusz 70 lat Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, który odbędzie się w Łodzi.

Do zobaczenia już za rok na V Kongresie Stomatologicznym - kończy relację PTS.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
PTS   WDMS  

POLECAMY W SERWISACH