Na decyzję o uczestnictwie czasu coraz mniej . Gala już 26 i 27 listopada w Łodzi.

Prezydent PTS, prof. Marzena Dominiak, wraz ze społecznością PTS oraz licznymi partnerami, zadbali o wysoki poziom merytoryczny części edukacyjnej towarzyszącej Jubileuszowi. Nauka będzie królowała podczas dwudniowego wydarzenia, jednak nie wypełni w całości programu.

Ze względu na pandemię wątek towarzyski nierzadko jest istotniejszy od naukowego czy biznesowego aspektu wydarzenia. Święto PTS to znakomita okazja do odnowienia i umocnienia nieco nadszarpniętych relacji. Andrzej Piaseczny - gwiazda wieczoru będzie z nami.

Jaki ma być jubileusz 70-lecia PTS? – radosny, pełen życzliwości i dobrych wspomnień. Słowa zaproszenia na uroczystości przesłali przedstawiciele PTS.

Prof. dr hab. n. med. Marzena Dominika, prezydent PTS
Siedemdziesiątka PTS to 70 lat polskiej stomatologii. Tradycji, która łączy się z nowoczesnością, czas w którym wszyscy musimy się spotkać i podyskutować zarówno o tym co było i o tym co będzie.

26 i 27 listopada w Łodzi jest to czas w którym chcemy abyśmy byli wszyscy obok siebie i abyśmy mogli tworzyć przyszłość naszej wspólnej stomatologii.

Tak jak kiedyś obiecałam, chcemy abyśmy wspólnie wyznaczyli cel, którym będziemy wzmacniali naszą misję stomatologiczną.

Jest to czas który musimy pamiętać o naszych nauczycielach o naszych poprzednikach, którzy ramię w ramię tworzyli polską stomatologię i zaprowadzili nas do tego miejsca.

Chciałabym abyśmy wszyscy mogli wspólnie powiedzieć ze sceny, że stworzyliśmy polską stomatologię, z której jesteśmy dumni  i dalej będziemy wyznaczali kierunki i trendy rozwoju polskiej stomatologii.

W tym czasie, oprócz wykładów, organizujemy koncert charytatywny z Andrzejem Piasecznym.

Prof. dr hab. n. med. Tomasz Konopka, wiceprezydent PTS, przewodniczący Komisji Naukowej
Jeszcze raz chcemy uczestników konferencji obdarzyć co w naszym pojęciu jest najcenniejsze - rozmową o klinicznej stomatologii. Dlatego właśnie chcielibyśmy dać takie natchnienia na kolejne 70 lat. To spotkanie, na które zapraszamy najwybitniejszych wykładowców europejskich oraz znakomitych wykładowców polskich. To jest czas burzenia stereotypów, czas rozmowy o nowym, rodzącym się wspaniałym trendzie stomatologicznym, który na naszych oczach tak bardzo się zmienia.

Prof. dr hab. n. med.  Tomasz Gedrange skarbnik generalny
PTS jest największą organizacją która zajmuje się tematami nie tylko naukowymi ale także problemami wszystkich stomatologów.

72 lat to rozwój i olbrzymi wpływ każdego młodego i też starszego kolegę który współpracował albo korzysta z rozwoju polskiej stomatologii.

Cieszyłbym się, gdybyście znaleźli państwo czas i razem z nami świętować. Zapraszam wszystkich na to spotkanie mam nadzieję że razem będziemy mogli to uczcić.

Program i rejestracja