PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Prof. Zvi Metzger w WUM

Autor: jsz • Źródło: jsz
25-11-2013, 07:53
Prof. Zvi Metzger w WUM Centrum Biblioteczno-Informacyjne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (źródło: Wikipedia)
O diagnostyce mikropęknięć i złamań, zarówno w części klinicznej korony zębów żywych, jak i tych obserwowanych w zębach leczonych endodontycznie - będzie mówił podczas wykładu na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym prof. Zvi Metzger.

Różnorodność występowania tej patologii, często mylące objawy, stanowią poważny problem diagnostyczny. Prezentacja jest oparta na materiale, który zostanie opublikowany jako jeden z rozdziałów nowej edycji Pathways of the pulp.

Prof. Zvi Metzger jest endodontą z dużym dorobkiem naukowym, wykłada w Zakładzie Endodoncji i Zakładzie Biologii Jamy Ustnej w Uniwersytecie Medycznym W Tel Aviv (associace professor).

Prof. Zvi Metzger współpracował naukowo z placówkami badawczymi: National Institute of Dental Research, NIH, Maryland (1978-1981) oraz University of North Carolina at Chapel Hill (1995-1996).
Jest on kierownikiem Zakładu Endodoncji i kierownikiem Laboratoriów Badawczych na Uniwersytecie Medycznym w Tel Aviv.

Prof. Zvi Metzger prowadzi prywatną praktykę jako specjalista endodoncji. Jest autorem licznych publikacji, a także międzynarodowym wykładowcą w dziedzinie biologii jamy ustnej i endodoncji.

Wykład zaplanowano na 6- grudnia 2013 r. WUM w godzinach 10.00- 12.00, sala wykładowa, Miodowa 18 Warszawa.
Wstęp wolny.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH