PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Prof. Mansur Rahnama przewodniczącym Rady ds. Stopni Naukowych w dyscyplinie nauk medycznych UM w Lublinie

Autor: miro • Źródło: ms
22-10-2019, 12:04
Prof. Mansur Rahnama przewodniczącym Rady ds. Stopni Naukowych w dyscyplinie nauk medycznych UM w Lublinie Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Prof. zw. dr hab. n. med. Mansur Rahnama powołany został  do pełnienia funkcji przewodniczącego Rady ds. Stopni Naukowych UM w Lublinie.

11 października 2019 r. w Sali Senackiej wręczono powołania członkom:
- Rady ds. Kształcenia,
- Rady ds. Stopni Naukowych,
- Rady Naukowej Szkoły Doktorskiej.

Prof. zw. dr hab. n. med. Mansur Rahnama objął ważną funkcję przewodniczącego Rady ds. Stopni Naukowych w dyscyplinie nauk medycznych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Będzie ja pełnił do 31 sierpnia 2023 r.

Gratulujemy wyboru.

Przypomnijmy, że prof. Mansur Rahnama od 2014 r. pełni m.in. funkcję konsultanta krajowego z zakresu chirurgii stomatologicznej (jest specjalistą w dziedzinie chirurgii szczękowo - twarzowej i chirurgii stomatologicznej).

Prof. Mansur Rahnama, na co dzień sprawuje funkcję kierownika Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej UM w Lublinie.

Dodajmy także, że uczony znalazł się w trójce przedstawicieli medycznego świata nauki w nowo powołanym do życia gremium – Radzie Doskonałości Naukowej (Rada zainaugurowała prace w czerwcu 2019 r.). RDN dba o zapewnienie rozwoju kadry uczonych w Polsce, reprezentującej jak najwyższy potencjał naukowy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH