• Prof. Mansur Rahnama jednogłośnie wybrany (ponownie) na przewodniczącego Rady ds. Stopni Naukowych w dyscyplinie nauk medycznych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 
  • Prof. Mansur Rahnama Hezavah - kandydatem do Rady Doskonałości Naukowej II kadencji (trwa procedura głosowania)

Prof. zw. dr hab. n. med. Mansur Rahnama jednogłośnie wybrany został na przewodniczącego Rady ds. Stopni Naukowych w dyscyplinie nauk medycznych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Będzie ja pełnił do 2027 r.

Gratulujemy zaufania i wyboru.

Przypomnijmy, że prof. Mansur Rahnama od 2014 r. pełni m.in. funkcję konsultanta krajowego z zakresu chirurgii stomatologicznej (jest specjalistą w dziedzinie chirurgii szczękowo - twarzowej i chirurgii stomatologicznej).

Prof. Mansur Rahnama, na co dzień sprawuje funkcję kierownika Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej UM w Lublinie.

Jest on także prezesem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej. Funkcję tę pełni już drugą kadencję z rzędu.

6 czerwca 2023 r. prof. Mansur Rahnama uhonorowany został tytułem doktora honoris causa Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Przypomnijmy, że prof. zw. dr hab. n. med. Mansur Rahnama jest kandydatem na członka Rady Doskonałości Naukowej II kadencji (na lata 2024 - 2027). Dodajmy, że uczony pracował już (jako jeden z trójki przedstawicieli medycznego świata nauki w RDN I kadencji. Rada zainaugurowała prace w czerwcu 2019 r. RDN dba o zapewnienie rozwoju kadry uczonych w Polsce, reprezentującej jak najwyższy potencjał naukowy.

Uwaga: aktualnie trwa procedura wyborcza.

Instrukcja wyborcza i link do systemu, w ramach którego realizowana jest procedura głosowania.