PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Prof. Mansur Rahnama ponownie konsultantem krajowym z zakresu chirurgii stomatologicznej

Autor: miro • Źródło: ms
07-06-2019, 11:27
Prof. Mansur Rahnama ponownie konsultantem krajowym z zakresu chirurgii stomatologicznej Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Jak dowiaduje się infoDENT24.pl prof. zw. dr hab. n. med. Mansur Rahnama po raz drugi otrzymał nominację na stanowisko konsultanta krajowego z zakresu chirurgii stomatologicznej Obowiązki te uczony pełni od 2014 r. i zgodnie z decyzją ministra zdrowia będzie je realizował przez kolejnych pięć lat.

Nominacji gratulujemy.

Konsultantów krajowych powołuje minister zdrowia spośród specjalistów z „poszczególnych dziedzin medycyny, farmacji oraz innych dziedzin mających zastosowanie w ochronie zdrowia”. 

Prof. Mansur Rahnama, na co dzień pełni funkcję kierownika Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej UM w Lublinie. Jest specjalistą w dziedzinie chirurgii szczękowo - twarzowej i chirurgii stomatologicznej.

Przypomnijmy, że prof. Mansur Rahnama znalazł się w trójce przedstawicieli medycznego świata nauki w nowo powołanym do życia gremium – Radzie Doskonałości Naukowej. Rada, która inauguruje prace w czerwcu 2019 r., ma dbać o zapewnienie rozwoju kadry uczonych w Polsce, reprezentującej jak najwyższy potencjał naukowy. Wybór nie był dziełem przypadku, gdyż dokonali go w tajnym głosowaniu naukowcy z tytułami profesorów i doktorów habilitowanych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH