PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Prawo wykonywania zawodu. Kiedy można odebrać

Autor: nieck • Źródło: wil.org.pl
29-11-2022, 15:59
Prawo wykonywania zawodu. Kiedy można odebrać Odbiór karty PWZ Fot. AdobeStock
Karty PWZ można odbierać dwa razy w tygodniu. Lekarze dentyści są proszeni o zwrot papierowych książeczek prawa wykonywania zawodu, informuje Wielkopolska Izba Lekarska.
  • Lekarze dentyści, którzy skończyli staż podyplomowy mogą odbierać karty prawa wykonywania zawodu
  • W siedzibie Wielkopolskiej Izby Lekarskiej można odebrać karty PWZ w każdy poniedziałek i czwartek, w godzinach 9:00-15:00
  • Lekarze dentyści powinni wcześniej zwrócić prawo wykonywania zawodu w papierowej formie

PWZ. Odbiór po stażu podyplomowym

Lekarze i lekarze dentyści, którzy ukończyli staż podyplomowy mogą się zgłaszać po odbiór karty prawa wykonywania zawodu do Wielkopolskiej Izby Lekarskiej przy. Ul. Nowowiejskiego 51 w Poznaniu (budynek A).

Można je odebrać w poniedziałek i czwartek w godzinach 9:00-15:00. Będzie potrzebny w tym celu dowód osobisty. Lekarze dentyści mają przy tej okazji zwrócić papierowe książeczki prawa wykonywania zawodu.

Delegatury WIL. Wydają PWZ 

 Natomiast te osoby, które nie dostarczyły do WIL oryginałów świadectwa LEK lub LDEK mogą odebrać kartę dopiero po jego okazaniu.

 Nie ma konieczności przyjazdu do Poznania, WIL informuje, że istnieje możliwość odebrania karty w jednej z delegatur po wysłaniu informacji mailem ze wskazaniem delegatury na adres rejestr@wil.org.pl

Osoby, które nie odebrały jeszcze wszystkich dokumentów mogą to zrobić w dziale Obsługi Lekarza po wcześniejszym umówieniu wizyty.Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
PWZ   WIL  

POLECAMY W SERWISACH