PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Polka ekspertem na konferencji ADEE

Autor: nieck • Źródło: en
15-05-2021, 09:20
Polka ekspertem na konferencji ADEE Odbyła się międzynarodowa konferencja ADEE (fot. Pixabay)
Prof. dr hab. Renata Chałas wygłosiła wykład na sesji naukowej ADEE, która odbyła się 12 maja 2021 r..

Odbyła się konferencja Association for Dental Education in Europe z udziałem Wydziału Lekarsko-Dentystycznego w Lublinie. W sesji 12 maja 2021 r. odbyła zatytułowanej „Focusing on Assessment, Curriculum, Evaluation”,  wygłosiła wykład Dziekan Wydziału Lekarsko-Dentystycznego prof. dr hab. Renata Chałas.

 Prof. Chałas prezentowała wyniki badań, które są częścią międzynarodowego projektu dotyczącego oceny dobrostanu studentów kierunku lekarsko-dentystycznego w sześciu europejskich krajach podczas zdalnego nauczania w okresie pandemii COVID-19.

Praca Pani Profesor znalazła uznanie w opinii jury oraz uczestników spotkania. Szczególnie interesowano się wprowadzonymi na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie rozwiązaniami takimi jak program Tutoring, Uniwersytecka Pomoc Psychologiczna (UPP) czy Dziekańskie Okienka ze Studentami (DOS-y).

Tego typu aktywne uczestnictwo w konferencji ADEE to możliwość prowadzenie dyskusji i wymiana opinii z ekspertami z całego świata, a przede wszystkim zidentyfikowanie obszarów do dalszego rozwoju Wydziału Lekarsko-Dentystycznego UM w Lublinie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
UM Lublin   konferencja  

POLECAMY W SERWISACH