PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

„Polish Approach”: bardzo bliskie podejście do stomatologii dziecięcej

Autor: miro • Źródło: ms
03-12-2016, 10:18
„Polish Approach”: bardzo bliskie podejście do stomatologii dziecięcej III Konferencja Naukowo - Szkoleniowa Stomatologii Dziecięcej „Polish Approach” (foto: infoDENT24.pl)
Ponad dwustu uczestników, a w zasadzie w znakomitej większości uczestniczek konferencji naukowej „Polish Approach”, przez cały dzień, 2 grudnia w Auditorium Maximum UJ w Krakowie, słuchało i zastanawiało się nad polskim podejściem do stomatologii dziecięcej.

To już III Konferencja Naukowo - Szkoleniowa Stomatologii Dziecięcej. Organizatorem „Polish Approach” była Pracownia Stomatologii Dziecięcej IS UJ CM oraz Polskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej. Patronat objęła sekcja Stomatologii Dziecięcej PTS.

Konferencję uzupełniały sesja plakatowa oraz warsztaty praktyczne.

W konferencji wzięły udział praktycznie wszystkie osoby, które stanowią - w wymiarze naukowym - o sile polskiej stomatologii dziecięcej. Zapewne obecność znanych nazwisk był po części magnesem przyciągającym uczestników (w większości uczestniczki). „Polish Approach” w tym roku miał rekordową obsadę i to zarówno pod względem liczby wykładowców, prelegentów, jak i słuchaczek.

Po części magnesem była również możliwość wzięcia po raz pierwszy do ręki jeszcze ciepłej (pierwsze egzemplarze drukowane były na kilka godzin przed konferencją) książki „Współczesna stomatologia wieku rozwojowego”. Autorzy (oczywiście w znakomitej większości autorki) tej publikacji wzięli czynny udział w krakowskiej konferencji.

Chętni, a w zasadzie chętne, bo tych było zdecydowanie więcej, po zakupie pierwszych egzemplarzy książki (cena nieznacznie przekracza 200 zł), zadbały o dedykację od autorów (w znakomitej większości autorek) „Współczesnej stomatologii wieku rozwojowego”. Cała pierwsza partia książki, jaka opuściła do 2 grudnia drukarnię, błyskawicznie znalazła nabywców.

Miłym bonusem, związanym z wartością merytoryczną „Polish Approach”, było 9 pkt. edukacyjnych dla uczestników (uczestniczek) konferencji.

Czytaj także: Na 850 stronach wszystko co należy wiedzieć o stomatologii dziecięcej
Dlaczego „Współczesna stomatologia wieku rozwojowego” musiała się ukazać
„Współczesna stomatologia wieku rozwojowego” – jest wzorzec Sèvres dla przyszłych i praktykujących dentystów!

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH