PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Oklaski dla Klaudii Madoń z WUM

Autor: miro • Źródło: ms
25-10-2021, 12:30
Oklaski dla Klaudii Madoń z WUM Klaudia Madoń ukończyła WUM (fot. infoDENT24.pl, FB)
Klaudia Madoń, absolwentka Wydziału Lekarsko – Stomatologicznego WUM, za najwyższą średnią ocen z egzaminów (4,69 w roku akademickim 2020/2021) otrzymała Złoty Laur Absolwenta.
  • Złoty Laur Absolwenta WUM, honorujący najlepszych studentów Uczelni, ustanowiony został w 2011 r.
  • TU INTER Polska co roku przyznaje nagrodę najlepszym studentom Wydziału Lekarsko - Stomatologicznego WUM.

Złoty Laur Absolwenta WUM

Ustanowiony w 2011 r. Złoty Laur Absolwenta WUM to medal okrągły o średnicy 70 mm, wykonany z tombaku, pozłacany, zaprojektowany przez Roberta Kotowicza, wybity w Mennicy Polskiej. Na awersie umieszczone jest godło WUM z napisami łacińskimi w otoku - u góry „UNIVERSITAS MEDICA VARSOVIENSIS" na dole SALUTI PUBLICAE". Pod godłem widnieje data 1809. Na rewersie znajduje się w centralnym punkcie napis Złoty Laur Absolwenta a pod nim pięć gwiazdek symbolizujących pięć Wydziałów Uczelni, wszystko otoczone obwódką i dwoma gałązkami lauru w górnej i dolnej jego części.

INTER Polska nagradza najlepszych studentów WUM

Chcąc towarzyszyć absolwentom na początku nowej drogi zawodowej, Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. co roku przyznaje nagrodę na wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wyróżniając absolwenta ze szczególnymi osiągnięciami. W tym roku nagroda TU INTER trafiła do Klaudii Madoń.

Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska posiada prawie 30-letnie doświadczenie w ubezpieczeniach zawodowych dla branży medycznej. We współpracy z samorządami zawodowymi oraz towarzystwami naukowymi tworzy pakiety ubezpieczeń zapewniające kompleksową ochronę zawodów medycznych.

Współpraca INTER z WUM sięga 2015 r., kiedy to podpisano umowę ramową, w ramach której towarzystwo nie tylko wspiera najlepszych absolwentów WUM, ale prowadzi działania edukacyjne z zakresu prawa medycznego i ubezpieczeń organizując wykłady i konferencje.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
WUM   ubezpieczenia   studenci stomatologii  

POLECAMY W SERWISACH