PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Obchody Stulecia Nauczania Stomatologii Akademickiej w Warszawie

Autor: miro • Źródło: ms
31-03-2021, 09:40
Obchody Stulecia Nauczania Stomatologii Akademickiej w Warszawie Uniwersyteckie Centrum Stomatologii
Obchody Stulecia Nauczania Stomatologii Akademickiej w Warszawie odbędą się na WUM 23 kwietnia 2021 r.

Rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prof. dr hab. n. med. Zbigniew Gaciong oraz dziekan Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego prof. dr hab. n. med. Dorota Olczak-Kowalczyk zapraszają zainteresowanych na uroczystość obchodów Stulecia Nauczania Stomatologii Akademickiej w Warszawie, która odbędzie się 23 kwietnia 2021 (piątek) o godzinie 9:30 w auli im. prof. Janusza Piekarczyka, Centrum Dydaktyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Księcia Trojdena 2a.

Zgłoszenia uczestnictwa tutaj 

Przypomnijmy, WUM ma okazję godnie świętować stuletnią rocznicę, gdyż uczelnia 9 października 2019 r. wzbogaciła się o nowoczesne Uniwersyteckie Centrum Stomatologii. 

Przez wiele, wiele lat kadra dydaktyczna, studenci, pracownicy naukowi, Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego WUM, musieli pracować, studiować i leczyć w warunkach dalekich od normalności.

Nowoczesny budynek mieści się na terenie kampusu Banacha, przy ul. Binieckiego 6. To największe w Polsce i najnowocześniejsze w polskich uczelniach medycznych centrum stomatologiczne.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
WUM   stomatologia   Dorota Olczak-Kowalczyk  

POLECAMY W SERWISACH