PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

O zdrowiu jamy ustnej przed wiadomościami

Autor: jsz • Źródło: jsz
14-11-2013, 08:03
O zdrowiu jamy ustnej przed wiadomościami O zdrowiu jamy ustnej przed wiadomościami (Fot. Wikipedia.org)
O zdrowiu jamy ustnej w telewizji mówi się rzadko. Od nowego roku ma się to jednak zmienić. Autorzy projektu „Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku zdrowia jamy ustnej skierowana do małych dzieci, ich rodziców, opiekunów i wychowawców” planują emisję spotu reklamowego w regionalnych pasmach telewizji publicznej.

30 sekundowy film reklamowy będzie nadawany w paśmie wiadomości regionalnych TVP. Spoty będzie można zobaczyć w godzinach 18-19, trzykrotnie w ciągu tygodnia, przez kolejne trzy tygodnie. Emisje zaplanowano w każdym z 10 ośrodków regionalnych TVP: Katowice, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Lublin, Poznań, Łódź, Szczecin, Gdańsk, Warszawa. Razem odbędzie się 900 emisji spotu.

Na razie nie wiadomo kto będzie odpowiedzialny za emisję. Biuro projektu ogłosiło przetarg na realizację usługi. Emisje filmu reklamowego, tak jak wszelkie inne działania w ramach projektu, zostaną sfinansowane w zakresie szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej - Swiss Contribution.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH