PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Nie zapomnij o warunkach rozpoczęcia stażu podyplomowego

Autor: jsz • Źródło: jsz
14-07-2014, 08:13
Nie zapomnij o warunkach rozpoczęcia stażu podyplomowego Nie zapomnij o warunkach rozpoczęcia stażu podyplomowego (foto: Fotolia/PTWP)
Absolwenci uczelni medycznych, którzy zamierzają rozpocząć staż podyplomowy, już teraz powinni zadbać o otrzymanie ograniczonego prawa wykonywania zawodu lekarza dentysty i uzyskanie wpisu na listę członków OIL.

Część staży podyplomowych rozpoczyna się 1 października 2014 r. Czasu zostało sporo, pamiętać jednak trzeba, że szczęśliwcy, którym taka możliwość zostanie stworzona, zawczasu powinni dopełnić szereg formalności. Wśród nich jest złożenie wniosku o przyznanie ograniczonego prawa wykonywania zawodu lekarza dentysty i uzyskanie wpisu na listę członków okręgowej izby lekarskiej.

Dolnośląska Izba Lekarska we Wrocławiu, a dokładnie Komisja ds. Rejestracji Lekarzy i ds. Stażu Podyplomowego DRL we Wrocławiu poinformowała, że stosowny wniosek o skierowanie na staż podyplomowy należy złożyć do końca lipca 2014 r. Pamiętać należy, że posiadanie ograniczonego prawa wykonywania zawodu lekarza/lekarza dentysty jest warunkiem przyznania miejsca stażowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH