PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

NFZ zaprasza na szkolenia z kontraktowania

Autor: szaft • Źródło: NFZ/szaft
08-12-2014, 13:20
NFZ zaprasza na szkolenia z kontraktowania Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
20-21 stycznia 2015 r. w Łodzi Akademia NFZ przeprowadzi szkolenia z zasad kontraktowania świadczeń zdrowotnych oraz prawidłowego przygotowania ofert.

Jeden dzień szkolenia, dotyczącego zasad kontraktowania świadczeń, poświęcony będzie udoskonaleniu umiejętności negocjacyjnych. W trakcie warsztatów uczestnicy dowiedzą się, czym są negocjacje, jakie są techniki negocjacyjne, co to jest manipulacja i jak się przed nią bronić.

Uczestnicy szkolenia zostaną również zapoznani z podstawowymi zagadnieniami gospodarki finansowej NFZ mającymi wpływ na kontraktowanie. W trakcie szkolenia omówione zostaną kwestie związane z planowaniem zakupu świadczeń oraz samym procesem zawierania umów.

Szkolenie skierowane jest do pracowników zatrudnionych na stanowiskach specjalistycznych, których obowiązki związane są z kontraktowaniem świadczeń finansowanych ze środków publicznych przez podmioty działalności leczniczej posiadające umowę o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej zawartą z OW NFZ lub udzielające świadczenia zdrowotne finansowane ze środków publicznych na podstawie innych tytułów.

Szkolenie z przygotowania ofert skierowane jest do przede wszystkim do pracowników zatrudnionych na stanowiskach specjalistycznych i administracyjnych, którzy przygotowują oferty w ramach konkursów.

Program dwudniowego szkolenia obejmuje m.in. zasady prawidłowego przygotowania ofert w ramach postępowań na udzielenie świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych. Specjaliści opowiedzą również o technikach radzenia sobie ze stresem.

Więcej: nfz.gov.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH