Wiem, że jako Narodowy Koordynator Wymian i IADS odpowiadałabym za..:
Wymianę zarówno polskich studentów wyjeżdzających za granicę jak i obcokrajowców, którzy przyjeżdżaliby do Polski. Stanowisko to odpowiada za współpracę z Koordynatorami ds. wymian z całej Polski, w związku z czym pozostawałabym w stałym kontakcie z przedstawicielami wszystkich oddziałów PTSS. Co miesiąc uczestniczyłabym w międzynarodowej telekonferencji z członkami IADS oraz brała udział w Kongresie Walnym dwa razy w roku.
Jako NEO miałabym wpływ na organizację struktury sieci wymian za pomocą współpracy z Koordynatorami ds. Wymian ze wszystkich oddziałów PTSS. Pomagałaby studentom w takich projektach jak: wolontariat zagraniczny promujący profilaktykę i prewencję chorób jamy ustnej .

Jako Narodowy Koordynator Wymian i IADS dążyłabym przede wszystkim do...:
Zwiększenia liczby krajów, do których studenci mogliby wyjeżdżać na praktyki wakacyjne oraz liczby studentów do nas przyjeżdzających. Dzięki comiesięcznym rozmowom z przedstawicielami NEO ze świata miałabym możliwość nawiązania nowych kontaktów, co umożliwiłoby i poszerzyło ofertę wyjazdową dla polskich studentów. Chciałabym również przeprowadzić akcje profilaktyczne na arenie międzynarodowej w krajach rozwijających się.

Moja dotychczasowa praca w PTSS, a także w innych organizacjach młodzieżowych, społecznych to...:
Jestem studentką czwartego roku. W PTSS Lubelskim jestem od drugiego roku studiów. Przez ostatnie dwa lata uczestniczyłam w licznych akcjach profilaktycznych, również w biciu rekordu Guinessa w jednoczesnym szczotkowaniu zębów przez dzieci z jednego z lubelskich przedszkoli. Od tego roku jestem Koordynatorem ds. wymian i English Division w PTSS Lubelskim.

Ponadto jestem członkiem ChouchSurfingu-organizacji, która umożliwia kontakt z ludźmi z całego świata. Dzięki Portalowi możliwe jest internetowe poznawanie ludzi z najbardziej oddalonych zakątków świata, wymienianie się doświadczeniami, a następnie „łatwe podróżowanie", którym jest zarówno przyjmowanie osób z Organizacji jak i samodzielna podróż w dowolne miejsce na świecie. Dzięki CouchSurfingowi dostajemy możliwość wejścia w świat obcej kultury, religii, polityki, codziennego życia mieszkańców.

W trakcie studiów, i ewentualnie w czasie dotychczasowej aktywności zawodowej, udało mi się (najbardziej wartościowy dla mnie sukces, osiągnięcie) to...:
Najbardziej wartościowy dla mnie sukces to wyróżnienie w pracy pt. "Hipermobilność konstytucjonalna - badania ankietowe studentów stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie" na XIX Międzynarodowej Konferencji Naukowej Studentów Stomatologii im. Michała Kłopotowskiego w Łodzi w marcu w 2014 roku.

Mój punkt widzenia, moje zainteresowania, moje fascynacje, z którymi chciałabym podzielić się z innymi to ...:
Moją pasją są podróże. Te bliskie i te dalekie. Jednak kultura południowo- wschodniej Azji podbiła moje serce i od pięciu lat rokrocznie spędzam miesięczne wakacje na azjatyckiej ziemi. Podróżowanie uczy pokory, cierpliwości, empatii. Przełamuje intelektualne i mentalne bariery, które często są tak głęboko w nas zakorzenione, że stawiają przed nami mur nie do przeskoczenia. Podróżowanie otwiera nas na ludzi, dzięki którym tworzymy własną rzeczywistość. Dlatego tak ważne jest to, kogo spotykamy po drodze oraz to, czy takie spotkanie warte będzie wspominania.

 

Zapraszam na mój profil w mediach społecznościowych: www.trzytygodnie.pl