PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Mumbaj miejscem światowego kongresu stomatologii w 2022

Autor: nieck • Źródło: en
20-12-2021, 12:30
Mumbaj miejscem światowego kongresu stomatologii w 2022 Kongres FDI w 2022 r. odbędzie się w Mumbaju, w Indiach (fot. Unsplash)
Ruszyła rejestracja na światowy kongres stomatologicznych FDI 2022, będzie się odbywał w "mieście marzeń" czyli indyjskim Mumbaju.
  • Kongres FDI w 2022 r., odbędzie się w Indiach w Mumbaju w okresie od 29 września do 2 października.
  • Uruchomiono już rejestrację na to wydarzenie - wcześniejsza rejestracja to niższe opłaty za udział.
  • Do 17 kwietnia 2022 r. można zgłaszać abstrakty prac na kongres.

Znamy datę kolejnego dorocznego wydarzenia  FDI - kongresu ogólnoświatowego  stomatologów. Będzie miał miejsce od 29 września do 2 października 2022 roku w nowoczesnym Jio World Convention Centre w biznesowej dzielnicy Mumbaju.

Kolejne międzynarodowe spotkanie dentystów, tym razem stacjonarne 

Tym razem organizatorzy zapowiadają w pełni stacjonarny charakter wydarzenia, w przeciwieństwie do tegorocznego kongresu w Sydney, który ze względu na restrykcyjne ograniczenia pandemiczne w Australii pozostał wydarzeniem wirtualnym.

Kongres FDI to nie tylko możliwość spotkania z dentystami z całego świata, ale także nowatorski program naukowy, możliwość kształcenia ustawicznego, interaktywne fora obejmujące najistotniejsze zagadnienia współczesnej stomatologii, wystawę z udziałem najwybitniejszych postaci światowej stomatologii oraz wiele innych atrakcji, nad którymi pracuje cały sztab specjalistów.

Światowa Federacja Dentystyczna zachęca do tego, aby już dziś zarejestrować swój udział w kongresie FDI, a zarazem skorzystać z niższej opłaty za udział w tym wydarzeniu.

Organizatorzy przypominają także o możliwości nadsyłania przez zainteresowanych lekarzy abstraktów wystąpień kongresowych.
Termin nadsyłania abstraktów upływa 17 kwietnia 2022 r. 

Egzotyczne miejsce kongresu FDI

Współgospodarzem kongresu jest, reprezentujące interesy ponad 75 000 dentystów, Indyjskie Stowarzyszenie Stomatologiczne (Indian Dental Association; IDA), założone w 1946 r., jeszcze przed uzyskaniem niepodległości przez Indie. 

Liczący około 20 mln mieszkańców Mumbaj jest położony w zachodniej części kraju, na siedmiu wyspach na Oceanie Indyjskim. Miasto znane do 1995 r. pod nazwą Bombaj jest wiodącym ośrodkiem gospodarczym i finansowym Indii, stolicą mediów i kinematografii („Bollywood”, w którym każdego roku powstaje około 1000 filmów fabularnych).

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
FDI   Kongres FDI  

POLECAMY W SERWISACH