PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Michał Cielibała: w Kielcach o podatkach i prawie dla właścicieli praktyk

Autor: szaft • Źródło: szaft
13-01-2014, 08:11
Michał Cielibała: w Kielcach o podatkach i prawie dla właścicieli praktyk Michał Cielibała: w Kielcach o podatkach i prawie dla właścicieli praktyk (Fot. Biurex)
Biuro Rachunkowe Biurex s.c. organizuje kolejną konferencję skierowaną do lekarzy prowadzących indywidualną praktykę lekarską oraz niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej.

Konferencja pt. „Rzeczowo o podatkach, prawie i finansach w prywatnej praktyce lekarskiej" obędzie się 25 stycznia 2014 r. w Kielcach w hotelu „Tęczowy Młyn". 

- Celem konferencji jest przedstawienie praktycznych rozwiązań podatkowych, prawnych i finansowych w prowadzeniu działalności gospodarczej. Uczestnicy będą mogli zdobyć wiedzę na tematy związane z opodatkowaniem firmy oraz dowiedzą się jakich błędów nie popełniać aby kontrole podatkowe nie stanowiły problemu - mówi infoDENT24.pl Michał Cielibała (na zdjęciu), właściciel Biura Rachunkowego Biurex s.c.

Michał Cielibała, który jest doradcą podatkowym, zapozna uczestników z zasadami opodatkowania działalności gospodarczej prowadzonej przez lekarzy, prawnik Tomasz Gzela przybliży zagadnienia związane z kontrolą skarbową w przedsiębiorstwie a doktor prawa Rober Frey poprowadzi  wykład na temat stosowania prawa pracy w prywatnej praktyce lekarskiej. Konferencja będzie okazją do spotkania się w gronie ekspertów z branży medycznej.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja na stronie: www.konferencja.biurex.pl, zgłoszenia przyjmowane będą do 22 stycznia 2014 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
podatki   prawo stomatologiczne   Biurex   Michał Cielibała  

POLECAMY W SERWISACH