Wiem, że jako skarbnik PTSS odpowiadałbym za, miałbym wpływ na:
Odpowiadałbym za płynne działanie projektów PTSS, które realizowane są ze środków własnych oraz miałbym głos w sprawie racjonalnego gospodarowania funduszami PTSS.

Jako członek zarządu PTSS dążyłbym przede wszystkim do:
Dążyłbym do rozwoju PTSS poprzez pogłębienie integracji wszystkich oddziałów w Polsce oraz dołożyłbym wszelkich starań, aby pomóc mniejszym oddziałom i rozbudzić ich potencjał. Chciałbym aby o PTSS było coraz głośniej w całej Polsce. Postarałbym się pozyskać stałych sponsorów, którzy regularnie wspieraliby PTSS we wszystkich projektach.

Moja dotychczasowa praca w PTSS, a także w innych organizacjach młodzieżowych, społecznych to:
W PTSS Warszawa aktywnie działam od trzech lat, od zeszłego roku jestem wiceprezesem PTSS Warszawa, a w tym roku po raz kolejny zostałem wybrany na to stanowisko.
Drugi rok jestem w Zarządzie Samorządu Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a od tego roku pełnię rolę wiceprzewodniczącego.
Jestem członkiem Komisji Sportu i Turystyki WUM, która organizuje m.in. „obóz zerowy" Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W trakcie studiów, i ewentualnie w czasie dotychczasowej aktywności zawodowej, udało mi się... (najbardziej wartościowy dla mnie sukces, osiągnięcie) to:
Jako jeden z głównych animatorów, współorganizowałem "IV Ogólnopolską Konferencję PTSS Warszawa LET`S DENS AGAIN!" w 2013 roku, która była największą konferencją PTSS organizowaną przez jeden oddział i zgromadziła 1074 osoby.

Mój punkt widzenia, moje zainteresowania, moje fascynacje to:
Oprócz stomatologii interesuje mnie szeroko pojęty sport. Jestem fanem sportów wodnych i snowboardu, squosha, piłki nożnej i ostatnio biegania.