PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Lekarz - przedsiębiorca - jak zadbać o wzrost konkurencyjności płacąc niewiele

31-05-2013, 00:01
Lekarz - przedsiębiorca - jak zadbać o wzrost konkurencyjności płacąc niewiele
Lekarz - przedsiębiorca - jak zadbać o wzrost konkurencyjności płacąc niewiele
Wykorzystanie nowych mediów do budowania wizerunku lekarza i promocji własnej praktyki medycznej, skuteczna obrona przed manipulacjami w pracy lekarzy, sztuka motywacji to tylko niektóre tematy szkoleń przeprowadzanych w ramach projektu Lekarz przedsiębiorca na mazowieckim rynku pracy. Szkolenia kompetencyjne szansą na wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw branży medycznej. Organizatorem kursów jest Naczelna Izba Lekarska. Dlaczego warto? Kusi nie tylko tematyka, ale i niska cena za udział w szkoleniach. 

Celem projektu jest podniesienie lub uzupełnienie kompetencji miękkich lekarzy i lekarzy dentystów z terenu województwa mazowieckiego poprzez zorganizowanie i przeprowadzenie kompleksowych kursów szkoleniowych.

- Kompetencje miękkie należą do najważniejszych kompetencji zawodowych. Każda osoba zainteresowana dynamicznym rozwojem własnej kariery zawodowej oraz regularnym uzyskiwaniem ponadprzeciętnych wyników w pracy musi doskonalić swoje umiejętności w tej dziedzinie. Wartością dodaną realizowanego projektu będzie podniesienie jakości świadczeń medycznych oraz wzrost satysfakcji zawodowej przekonują autorzy szkoleń z Ośrodka Doskonalenia Zawodowego Lekarzy i Lekarzy Dentystów Naczelnej Izby Lekarskiej.

Niewątpliwie kusząco wygląda cennik opłat za szkolenia organizowane w ramach projektu. Ceny zaczynają się już od 36 zł. Za najdroższe zapłacimy 68,02 zł.

Dla kogo?

Szkolenia przeznaczone są dla lekarzy i lekarzy dentystów mieszkających lub pracujących w województwie mazowieckim (niezależnie od posiadanej specjalizacji, stopni naukowych), mających zarejestrowaną praktykę lekarską (aktywną), także zatrudnionych w mikroprzedsiębiorstwach lub małych przedsiębiorstwach (na podstawie umowy o pracę).

W projekcie nie mogą wziąć udziału osoby zatrudnione w SP ZOZ. Zgodnie z interpretacją Instytucji Zarządzającej Programem Operacyjnym Kapitał Ludzi, SP ZOZ nie prowadzi działalności gospodarczej, tym samym nie może być uznany za przedsiębiorstwo.

50 proc. miejsc zarezerwowanych jest dla osób po 45 rż.

Gdzie?

Szkolenia odbywają się w Naczelnej Izbie Lekarskiej (ul. Sobieskiego 110, Warszawa) w godz. 9.00-15.45 (w tym przerwa kawowa i obiadowa). Są to kursy akredytowane, za udział w jednym dniu szkolenia uczestnicy otrzymują 6 punktów edukacyjnych.

Lekarz przedsiębiorca na mazowieckim rynku pracy. Szkolenia kompetencyjne szansą na wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw branży medycznej: tematyka i kalendarium

POLECAMY W SERWISACH