PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Kongresowa lista obecności lekarza dentysty

11-04-2013, 00:01
Kongresowa lista obecności lekarza dentysty (foto: sxc,hu)
Kongresowa lista obecności lekarza dentysty (foto: sxc,hu)
Przedstawiamy zestawienie prestiżowych konferencji o statucie międzynarodowym, zaplanowanych do końca 2013 r. z myślą o wymianie doświadczeń i poglądów pomiędzy uczestnikami branży stomatologicznej. Większość z nich odbywa się w USA, ale coraz więcej atrakcyjnych kongresów organizowanych jest w bogatych krajach arabskich.

Oczywiście pogłębianie wiedzy kosztuje. Rejestracje uczestnictwa są płatne. Wysokość opłaty uzależniona jest od terminu jej uiszczenia (im wcześniej, tym taniej) i od tego, czy uczestnik kongresu jest członkiem organizacji, która sygnuje imprezę.

Dla przykładu koszt uczestnictwa w Beirut International Dental Meeting (26 28 września) to wydatek od 100 do 300 EUR. Uczestnictwo, w odbywającym się w Austrii (także we wrześniu) International Congress Digital Dentistry (ICDD), wiąże się z opłatą w wysokości od 120 EUR (studenci) do 396 EUR - lekarze dentyści. Podobne opłaty pobierają od uczestników organizatorzy International Symposium on Dental Hygiene Cape Town RPA (od 100 do 300 EUR).

Oczywiście opłaty rejestracyjne to tylko niewielka część kosztów, które musi ponieść uczestnik kongresu. Zasadnicze wydatki wiążą się z przelotami i pobytem na miejscu podczas konferencji. Z reguły organizatorzy proponują zamieszkanie i wyżywienie, ale koszt pobytu rzadko stanowi atrakcyjną propozycję w porównaniu z tym, co można samodzielnie znaleźć w wyszukiwarkach internetowych przedstawiających oferty hoteli na całym świecie.

SŁOWA KLUCZOWE
eduDENT   szkolenia   Szkolenie  

POLECAMY W SERWISACH