PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Kongres Stomatologii podczas WDMS 2021

Autor: miro • Źródło: ms
16-08-2021, 11:20
Kongres Stomatologii podczas WDMS 2021 Od lewej prof. Tomasz Komopka, prof. Tomasz Gedrange (źródło PTS)
Do udziału w IV edycji Kongresu Stomatologii pod szyldem PTS zapraszają prof. Tomasz Komopka i prof. Tomasz Gedrange. Kongres odbędzie się w trakcie WDMS 2021.

Sale wykładowe w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie otworzą się 9 września, w czwartek o godz. 10.30. Kongres zaplanowano na trzy dni, do soboty 11 września do godziny 16.30. Zakończy się on wykładem prof. Marzeny Dominiak, prezydent PTS .

Reprezentujący PTS, prof. Tomasz Konopka i prof. Tomasz Gedrange zapowiedzieli udział w Kongresie m.in. prof. Krzysztofa Simona, członka Rady Medycznej przy premierze, który przekazać ma wiedzę na temat zakażeń krzyżowych w gabinecie stomatologicznym oraz najnowsze informacje o szczepieniach przeciwko COVID-19.

Prof. Tomasz Konopka podzieli się ze słuchaczami wiedzą na temat symptomatologii zmian SARS-CoV-2 w jamie ustnej.

Wiele uwagi naukowcy poświęcą także błędom występującym w trakcie leczenia stomatologicznego.

IV Kongres Stomatologii w Nadarzynie to jeden z największych projektów edukacyjnych w polskiej branży stomatologicznej w 2021 r. Jednak to nie liczba wykładów, warsztatów czy prelegentów będą najważniejsze. Celem nadrzędnym projektu jest aktualizacja wiedzy zgodna z medycyną i stomatologią opartą na faktach.

Czwarta edycja Kongresu obfitować będzie w tematykę merytoryczną i praktyczną, która dla większości lekarzy dentystów ogólnie praktykujących będzie cennym źródłem wiedzy.

Program Kongresu przygotowano tak, aby usatysfakcjonować zarówno tych, którzy do Nadarzyna przyjadą na trzy dni, jak i jeden dzień.

- Dla lekarzy stomatologów organizator przygotował promocyjną pulę bezpłatnych zaproszeń, gdzie po rejestracji i deklaracji chęci udziału w Kongresie oczekujmy na kontakt telefoniczny od organizatora. Podczas rozmowy telefonicznej można będzie zgłosić chęć skorzystania z promocyjnego zaproszenia do udziału w VI edycji Kongresu na podstawie dedykowanego QR kodu wysyłanego w wersji elektronicznej do zainteresowanej osoby - piszą przedstawiciele PTS.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
PTS   Tomasz Konopka   Marzena Dominiak   Tomasz Gedrange  

POLECAMY W SERWISACH