PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Już wkrótce Targi Dentexpo Warszawa 2013

15-04-2013, 00:01
Już wkrótce Targi Dentexpo Warszawa 2013 (fot. TW)
Już wkrótce Targi Dentexpo Warszawa 2013 (fot. TW)
Już w najbliższy piątek i sobotę (19 i 20 kwietnia) odbędzie się kolejna edycja Targów Stomatologicznych Dentexpo Warszawa 2013. Poza prezentacją szerokiej oferty dla stomatologów i techników dentystycznych, to także okazja do zapoznania się z nowościami w stomatologii i odwiedzenia punktu edukacyjnego dla stomatologów. Portal infoDENT24.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Międzynarodowe Targi Stomatologiczne DENTEXPO organizowane są w Warszawie od roku 1995. Zrealizowanych zostało dziesięć edycji, tegoroczna będzie jedenasta.

Podstawowym celem organizacji Międzynarodowych Targów Stomatologicznych DENTEXPO jest prezentacja osiągnięć naukowych i technicznych z zakresu urządzeń i aparatury, materiałów, leków i materiałów opatrunkowych stosowanych w stomatologii. DENTEXPO to targi stomatologii i techniki dentystycznej. Kierowane są do stomatologów, techników dentystycznych oraz higienistów i asystentek stomatologicznych.

DENTEXPO WARSZAWA 2013 będzie okazją do dokonania zakupów z korzystnym rabatem, zapoznaniem się z kompleksową ofertą wystawców oraz zdobyciem dodatkowej wiedzy w czasie kursów medycznych i warsztatów praktycznych odbywających się w ramach dwudniowego Zjazdu Naukowo - Szkoleniowego  Nowości Stomatologii Praktycznej.

Więcej informacji na stronie: www.dentexpo.pl. Rejestracja online upoważnia do bezpłatnego wstępu na targi.

Organizator:

Zarząd Targów Warszawskich S.A.

ul. Puławska 12a lok. 3

02-566 Warszawa

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
bizDENT   Dentexpo   Reklama i marketing  

POLECAMY W SERWISACH