PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

GUMed: zmiany w Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego

Autor: miro • Źródło: ms
02-04-2021, 11:40
GUMed: zmiany w Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego GUMed: zmiana warty (fot. shutterstock)
Od ponad miesiąca prof. dr hab. Katarzyna Emerich nie pełni funkcji kierownika Zakładu Stomatologii Wieku Rozwojowego Wydziału Lekarskiego GUMed.

Obowiązki kierownika Zakładu Stomatologii Wieku Rozwojowego pełni dr n. med. Natalia Głódkowska. Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Bezpośrednio po ukończeniu studiów rozpoczęła pracę naukowo-dydaktyczną na macierzystej uczelni w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego. W 2019 r. ukończyła specjalizację ze Stomatologii Dziecięcej. 

Stale rozwija się naukowo prowadząc różnorakie badania oraz publikując prace naukowe w polskich i zagranicznych czasopismach. Uczestniczy w wielu kursach i konferencjach, w trakcie których doskonali umiejętności praktyczne oraz na bieżąco zaznajamia się najnowszymi zdobyczami współczesnej stomatologii i innowacyjnymi metodami leczenia.

W pracy zawodowej stawia na indywidualne, a zarazem holistyczne podejście do każdego pacjenta. Zajmuje się głównie leczeniem endodontycznym i zachowawczym u osób dorosłych oraz pełną opieką stomatologiczną nad pacjentami w wieku rozwojowym.

Wolny czas lubi spędzać w towarzystwie przyjaciół oraz rodziny. Tenis ziemny oraz golf to najchętniej wybierane przez nią formy aktywnego wypoczynku.

(źródło: IMPLAdent)

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
GUMed   Katarzyna Emerich   Natalia Głódkowska  

POLECAMY W SERWISACH