PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

FDI: webinar prowadzony przez Polaka

Autor: nieck • Źródło: en
11-05-2021, 13:56
FDI: webinar prowadzony przez Polaka Dr Paweł Szuba-Paszkiewicz będzie prowadził webinar FDI
Polski ekspert w dziedzinie stomatologii cyfrowej - dr lek. stom. Paweł Szuba-Paszkiewicz poprowadzi webinar na ten temat w ramach cyklu edukacyjnego Światowej Federacji Dentystycznej.

Webinar - Digital Impression In Modern Dentistry: The Possibilities And Limitations Of Actual Procedures. Facing The Challenges.  odbędzie się 22 czerwca o godz. 12.00.

Wykład będzie wygłaszał dr Paweł Szuba-Paszkiewicz w języku angielskim.

– Tradycyjna metoda pobierania wycisków zębowych to delikatny proces, wymagający dużej wprawy. Zwiększa to prawdopodobieństwo wystąpienia błędów. Metoda cyfrowa jest szybka i precyzyjna. Po zakończeniu skanowania i możliwości powiększenia obrazu znacznie łatwiej jest dostrzec błędy. To webinarium pokaże kilka wskazówek, wskazówek i trików, jak obejść większość ograniczeń skanerów przy użyciu dodatkowych materiałów, metod i sprzętu cyfrowego – zapowiada dr Szuba-Paszkiewicz.

Paweł Szuba – Paszkiewicz jest absolwentem Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu, którą ukończył z wyróżnieniem w 2004. Praktyka prowadzona przez rodziców, już w trakcie studiów umożliwiła mu zdobywanie nieocenionych umiejętności, szczególnie z zakresu protetyki, które w późniejszym czasie okazały się niezbędne w rozwiązywaniu trudnych przypadków klinicznych.

Kontynuując wieloletnie rodzinne tradycje, od 2013 roku kieruje Centrum Stomatologii i Implantologii cyfrowej „Estetique” w Polanicy-Zdroju. Konsultant oraz wykładowca firm Tokuyama, Carestream Dental, Harvard Dental, Lasotronix, Cerkamed. Autor m. in. innowacyjnych, cyfrowych technik pracy, metod pobierania wycisków (DiaC-Traction), cyfrowego projektowania uśmiechu SDP, czy minimalnie inwazyjnych metod rekonstrukcji uśmiechu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH