PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

EXPODENT zaprasza, tym razem do Ciechocinka

jsz
11-10-2013, 13:24
EXPODENT zaprasza, tym razem do Ciechocinka EXPODENT zaprasza, tym razem do Ciechocinka
18-19 października (piątek-sobota) odbędzie się XIX edycja Ogólnopolskiej Konferencji Stomatologicznej oraz targi EXPODENT 2013. Po latach spędzonych w Toruniu, organizator przeniósł imprezę do Ciechocinka. infoDENT24.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

- Ciechocinek to wyjątkowe miejsce, z mnóstwem uzdrowisk usytuowanych w otoczeniu największych tężni w Europie. Miasto zieleni o wyjątkowym klimacie i atmosferze sprzyjającej edukacji, wypoczynkowi i zabawie. Szykujemy liczne konkursy i atrakcje, nie tylko podczas uroczystego wieczoru oraz zapewniamy specjalny transport pomiędzy Toruniem a Ciechocinkiem, co umożliwi uczestnikom nocleg w obu miastach - zachęcają organizatorzy z firmy Expo-Andre.

Interesująco zapowiada się przede wszystkim Ogólnopolska Konferencja Stomatologicznej. W ciągu dwóch dni zaplanowano kilka sesji tematycznych. Specjaliści będą dyskutować m.in. o: dysfunkcjach układu ruchowego narządu żucia, stomatologii dziecięcej, ergonomii i organizacji pracy, chorobach przyzębia, czy endodoncji.

Udział w spotkaniu potwierdzili wybitni specjaliści m.in.: prof. dr hab. med. Bartłomiej Loster, prof. dr hab. med. Barbara Adamowicz - Klepalska, dr hab. med. Dorota Olczak - Kowalczyk, prof. dr hab. med. Joanna Wysokińska - Miszczuk, prof. dr hab. med. Jerzy Krupiński.

Targi oraz Konferencja odbędą się w hotelu Austeria (ul. Bema 32) w Ciechocinku.

Przypomnijmy, że w 2012 roku targi EXPODENT (Toruń) odwiedziło ok. 2000 osób. 800 z nich wzięło również udział w odbywającej się jednocześnie XVIII Ogólnopolskiej Konferencji Stomatologicznej. Na liście wystawców znalazło się 67 firm.

Więcej informacji, wraz ze szczegółowym programem wydarzenia, tutaj

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH