PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Egzamin w przebraniu. Finał studiów stomatologicznych

Autor: nieck • Źródło: en
11-07-2022, 18:07
Egzamin w przebraniu. Finał studiów stomatologicznych Końcowy egzamin na V roku stomatologii w UM we Wrocławiu Fot. UM/Tomasz Wałów
Egzamin kończący wiele lat ciężkich studiów nie musi odbywać się w poważnej atmosferze. Studenci V roku Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego UM we Wrocławiu przystąpili swojego ostatniego egzaminu w barwnych przebraniach.
  • Ostatniemu egzaminowi na V roku stomatologii UM we Wrocławiu towarzyszyła dobra zabawa
  • Studenci przystępujący do egzaminu kończącego studia przebrali się za postaci z bajek, filmów i zwierzęta
  • Zgodnie z wieloletnią  tradycją Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu pożegnanie z uczelnią przebiega w atmosferze zabawy

Pożegnanie z uczelnią. Z przymrużeniem oka

Studenci V roku Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego wraz z English Division przystąpili do ostatniego egzaminu w kolorowych przebraniach.

Fantazyjne przebrania na ostatni egzamin to element wieloletniej tradycji Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, a zarazem pewnego rodzaju pożegnanie z murami uczelni. I w tym roku pomysłów na przebranie nie zabrakło, a studenci prześcigali się pod względem kreatywności.  

Poważny egzamin. W niepoważnych strojach

Po krótkiej przemowie oraz grupowym zdjęciu,  studenci kierunku lekarsko-stomatologicznego przystąpili do ostatniego egzaminu ze stomatologii zintegrowanej wieku dorosłego u dr hab Michała Sarula.

— Mam nadzieję, że przyjaźnie, które zawiązaliśmy podczas studiów, przetrwają całe życie, mimo że nasz wspólny stomatologiczny Titanic dopłynął bezpiecznie do brzegu — podsumował 5 lat wspólnej nauki Sławomir Gortych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH