PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dumpingowe ceny usług Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego

jsz
14-10-2013, 08:24
Dumpingowe ceny usług Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego Dumpingowe ceny usług Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego
Za tak niskie wynagrodzenie, odpowiadające 20 proc. rynkowym stawkom, nie zechce pracować żaden dentysta, ale studenci kierunku stomatologicznego - już tak.
Studenci Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie czekają na chętnych pacjentów, których leczyliby podczas ćwiczeń klinicznych. Zapisy odbywają się za pomocą specjalnego formularza internetowego. To dobry sposób na połączenie cyklu dydaktycznego z realizowaniem świadczeń pożytecznych dla pacjentów, dla których istotny jest przede wszystkim koszt usługi.

Oczywiście praktykujące osoby pracują pod kierunkiem lekarzy dentystów Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Pacjent prowadzony jej zwykle przez jednego studenta, który przeprowadza zabiegi po wcześniejszej konsultacji z akademickimi nauczycielami (wysokiej klasy specjalistami).

Świadczenia z zakresu periodontologii oraz zabiegi profesjonalnego oczyszczania zębów realizowane są przez studentów IV i V roku stomatologii, oczywiście także pod kontrolą lekarzy dentystów.

Podczas zajęć klinicznych w Zakładzie Periodontologii studenci wykonują czyszczenie zębów z kamienia oraz osadów nazębnych za zaledwie 20 zł.

Gama usług jest szeroka:

- stomatologia zachowawcza,

- stomatologia dziecięca,

- periodontologia,

- chirurgia stomatologiczna,

- protetyka,

- ortodoncja.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH