PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dolnośląskie Targi Stomatologiczne DENTAMED - ciągle w czołówce

Autor: jsz • Źródło: informacja prasowa
28-08-2014, 13:27
Dolnośląskie Targi Stomatologiczne DENTAMED - ciągle w czołówce Tegoroczna, 13. edycja targów odbędzie się w dniach 07-08.11.2014 r.. Na zdjęciu fotografia wejścia na halę z 2013 r. (fot. infoDENT24.pl)
Dwie największe imprezy branży stomatologicznej w Polsce odbywają się w Krakowie i Poznaniu. Kto znajduje się na trzecim miejscu wśród najlepszych targów stomatologicznych? Niezmiennie od kilku lat króluje Wrocław, gdzie w listopadzie odbywają się Dolnośląskie Targi Stomatologiczne DENTAMEDŸ.

Tegoroczna, 13. edycja targów odbędzie się w pomiędzy 7 a 8 listopada 2014 r. Wystawców informujemy, że zostały ostatnie wolne stoiska - zapraszamy do udziału!

Listę firm, które już zadeklarowały swój udział w targach, można zobaczyć tutaj.

Ciekawy i bogaty program szkoleniowy oraz ponad 100 wystawców - argumenty te sprawiają, że co roku jesienią ponad dwa tysiące stomatologów odwiedza Wrocław, aby poznać najnowsze trendy w stomatologii i porozmawiać z ekspertami.
W tym roku odbędą się dwa kursy doskonalące dla lekarzy: kurs medyczny "Fakty, mity i kontrowersje na temat adhezji, wybielania i procedur endodontycznych we współczesnej stomatologii" oraz III Ogólnopolska Sesja Stomatologiczna "Okluzja - teoria i praktyka. Dlaczego warto się uśmiechać?".

Wystawcy przygotowują również liczne prezentacje i szkolenia - tradycyjnie odbędzie się kolejna sesja szkoleniowa firmy Car-line.

Wszelkie informacje o targach znajdziecie Państwo na stronie: www.targidentamed.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH