PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentology on-line: stomatologia cyfrowa

ms
09-10-2020, 07:56
Dentology on-line: stomatologia cyfrowa "Dentology”, czyli stomatologia cyfrowa
Świat „Dentology”, czyli stomatologia cyfrowa wspierana przez firmę Henry Schein, dostępna dla każdego lekarza dentysty.

29 i 30 stycznia 2021 r. zadebiutuje Dentology. To innowacyjne, wirtualne wydarzenie, wspierane przez firmę Henry Schein, któremu towarzyszyć będzie uczestnictwo światowej sławy ekspertów i prezentacja wirtualnej wystawy. Dentology oferuje stomatologom możliwość zapoznania się z pełnym zestawem wiodących w branży rozwiązań z zakresu technologii cyfrowej w celu automatyzacji procesów, poprawy opieki nad pacjentem i zwiększenia przychodów. 

W wirtualnym świecie Dentology odbędą się wykłady głównych prelegentów: Christiana Coachmana (Brazylia) i Simona Charda (Wielka Brytania), a także prezentacje na żywo międzynarodowych ekspertów, takich jak Christian Moussally (Francja), Stefano Negrini (Włochy), Guillermo Pradíes (Hiszpania), Wouter Reybrouck (Belgia) i Ole Schmitt (Niemcy) .

Uczestnicy Dentology z całego świata będą mieli okazję wirtualnie współpracować z prelegentami i zespołem specjalistów ds. technologii cyfrowych firmy Henry Schein. Eksperci będą dostępni w czasie rzeczywistym, aby omówić, w jaki sposób zdobytą wiedzę można zastosować w gabinecie stomatologicznym i jakie rozwiązania cyfrowe najlepiej wspierają przyszłe cele stomatologów.

To wirtualne wydarzenie jest przeznaczone zarówno dla nowicjuszy, jak i zaawansowanych praktyków stomatologii cyfrowej.

Więcej informacji wkrótce będzie dostępnych na www.dentology.world.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Henry Schein   stomatologia cyfrowa  

POLECAMY W SERWISACH