PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Czas rozstrzygnięć! Dentyści mogą mieć swojego reprezentanta w Radzie Doskonałości Naukowej.

Autor: miro • Źródło: ms
13-04-2019, 20:49
Czas rozstrzygnięć! Dentyści mogą mieć swojego reprezentanta w Radzie Doskonałości Naukowej. Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Rozpoczęło się głosowanie na kandydatów członków Rady Doskonałości Naukowej (RDN), wśród nich jest jedyny reprezentant lekarzy dentystów - prof. zw. dr. hab. n. med. Mansur Rahnama, krajowy konsultant do spraw chirurgii stomatologicznej.

W RDN są tylko trzy miejsca dla przedstawicieli świata medycyny. Czy jedno z tej trójki przypadnie w udziale dentyście? Tak stać się może, chociażby dlatego, że wśród uprawnionych do głosowani jest całkiem wielu lekarzy dentystów.


A oto krótki apel prof. Mansura Rahnama o wsparcie jego kandydatury:

Szanowni Koledzy i Koleżanki, w związku z rozpoczęciem głosowania do Rady Doskonałości Naukowej uprzejmie proszę o poparcie mojej osoby na stanowisko członka tej Rady w dyscyplinie nauki medyczne. Będę podejmował usilne starania, aby godnie reprezentować interes osób ubiegających się o stopień naukowy. Z góry dziękuję za oddany głos. Z wyrazami szacunku Mansur Rahnama.

Głosowanie , które rozpoczęło się 12 kwietnia - potrwa do końca miesiąca (do 30 kwietnia 2019 r. do godz. 23:59). Karty do głosowania rozesłane zostały drogą mailową osobom uprawnionym 11 kwietnia (czwartek) w godzinach popołudniowych.

Uwaga! Prawo do głosowania mają naukowcy nie tylko z tytułem profesora, ale także doktora habilitowanego.

Zainteresowanym i oczywiście uprawnionym podajemy link do systemu, w ramach którego realizowana będzie procedura głosowania.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
chirurgia stomatologiczna   Mansur Rahnama  

POLECAMY W SERWISACH