PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

CMKP: kwalifikacja na kursy specjalizacyjne od 2018 r.

ms
06-12-2017, 08:45
CMKP: kwalifikacja na kursy specjalizacyjne od 2018 r. Nauka w ramach specjalizacji (foto: pixabay)
Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego zastrzegało sobie prawo przeprowadzenia weryfikacji zgłoszeń i kwalifikacji na kurs wyłącznie do osiągnięcia limitu uczestników. O pierwszeństwie w przyjęciu na kurs specjalizacyjny decyduje zbliżający się termin zakończenia specjalizacji lub modułu podstawowego.

Każda osoba zakwalifikowana otrzyma informację o terminie i miejscu odbywania kursu, na ok. 30 dni przed jego rozpoczęciem. W szczególnych przypadkach należy się liczyć z możliwością skrócenia tego terminu.

W przypadku braku możliwości uczestniczenia w kursie, osoba zakwalifikowana zobowiązana jest do niezwłocznego poinformowania CMKP o rezygnacji z udziału w kursie, w każdym przypadku, bezwzględnie przed jego rozpoczęciem. Jest to o tyle ważne, że w określonym kursie specjalizacyjnym można uczestniczyć wyłącznie raz.

CMKP przypomina, że osoby zakwalifikowane do odbywania szkolenia specjalizacyjnego począwszy od postępowania kwalifikacyjnego przeprowadzonego w okresie od 1 – 31 października 2017 r., rejestrują się na kursy wyłącznie za pomocą systemu monitorowania kształcenia smk.ezdrowie.gov.pl.

Pozostali lekarze rejestrują się na kursy za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie cmkp.edu.pl ( przy każdym kursie).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
CMKP   specjalizacje  

POLECAMY W SERWISACH