Prof. Stanisław Suliborski, niekwestionowana legenda polskiej stomatologii, to człowiek, który tworzył naukowe fundamenty pod pierwsze CEDE. 30 lat od premierowej edycji wystawy do głosu dochodzi jego syn - dr n. med. Bartosz Suliborski.

Bartosz Suliborski jest autorem i współautorem wielu publikacji w polskiej i światowej literaturze stomatologicznej, redaktorem naukowym i tłumaczem jednego z najnowszych podręczników z zakresu biomimetyki oraz tłumaczem siedmiu innych specjalistycznych wydawnictw książkowych.

We wrześniu 1996 r. uzyskał dyplom Akademii Medycznej w Łodzi. We wrześniu 1997 r. zakończył staż dyplomowy. W marcu 2001 r. uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.

Ukończył program AEGD (Advanced Education in General Dentistry) na Uniwersytecie Maryland w Baltimore w USA, obejmujący m.in. zagadnienia z zakresu periodontologii, czy uzupełnień protetycznych na implantach zębowych (dyplom lipiec 2002 r.).  Absolwent trzyletniego, eksternistycznego Curriculum New York University z zakresu zaawansowanych technik wszczepiania implantów zębów.

Pełnił funkcję instruktora klinicznego programu AEGD (również na Uniwersytecie Maryland).

Asystent w Katedrze Stomatologii Ogólnej, Zakładzie Zaburzeń Czynnościowych Narządu Żucia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Jest członkiem OSIS-EDI.

Poza wieloma osiągnięciami zawodowymi dr Suliborski jest pasjonatem stomatologii cyfrowej i windsurfingu na falach. Reprezentuje AZS UMED w Łodzi oraz Polskie Stowarzyszenie Narciarskie Lekarzy w narciarstwie alpejskim, jest również zawodnikiem Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.