PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

CEDE 2021: rejestracja na szkolenia jakich jeszcze nie było

Autor: miro • Źródło: ms
02-09-2021, 07:07
CEDE 2021: rejestracja na szkolenia jakich jeszcze nie było CEDE 2021 7-9 października 2021 w Atlas Arenie
Projekty edukacyjne, towarzyszące tegorocznym targom CEDE w Łodzi, mają szansę być uznanymi za kultowe. To głównie za sprawą formuły spotkań i nazwisk ekspertów. Nie ma takich powodów, żeby przegapić taką okazję.

Eksperci we współpracy z Dental Masters Group i Witkowscy Dental Trainig Center (kierownictwo lek. dent. Grzegorz Witkowski) tworzą awangardę doświadczonych praktyków, dzięki którym uczestniczy szkoleń, debat i warsztatów, organizowanych podczas CEDE 2021, zdobędą wiedzę trudną do wyczytania (z podręczników) lub wysłuchania (podczas wykładów ex cathedra).

Eksperci znani są szerszemu audytorium m.in. z cyklu DMG TV, realizowanego online, na żywo, w ostatnich kilkunastu miesiącach.

W Łodzi zostaną omówione w formie paneli dyskusyjnych (przeniesionych z formuły wirtualnej) takie tematy jak: odbudowa zębów, codzienna chirurgia, znieczulenia, współpraca ortodonty i protetyka, endo i reendo.

Dorota i Przemysław Stankowscy, Bartłomiej Karaś, Piotr Wujec, Krzysztof Gończowski, Emilia i Marcin Joniec, Jakub Wiśniewski, Maciej Ryngwelski, Agnieszka Pacyk, Mariusz Pietrzak - to praktycy, których większości polskich stomatologów nie trzeba przedstawiać. Wszyscy pojawią się podczas CEDE w Łodzi, aby podzielić się zdobytą wiedzą i spostrzeżeniami.

Wykłady dedykowane stomatologom? Jakie wykłady!

- Z każdym z wymienionych ekspertów - stomatolodzy mogli spotykać się podczas cyklu DMG TV realizowanego online, na żywo, w ostatnich kilkunastu miesiącach. Formuła, którą wówczas zaproponowano, spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem praktyków, czego dowodem była frekwencja oraz liczne komentarze i pytania. Wraz z organizatorami CEDE postanowiliśmy, że czas na spotkanie w realu – wyjaśnia lek. dent. Grzegorz Witkowski, autor programu DMG TV na CEDE i moderator wszystkich paneli.

- Zapomnijcie o monotonnym zdobywaniu wiedzy, zapomnijcie o wykładach. Panele dyskusyjne, uzupełnione warsztatami, na nowo otworzą uczestnikom oczy na pewne problemy, pokażą konkretne rozwiązania, zainspirują do działania, zmotywują – zapewnia lek. dent. Grzegorz Witkowski.

Program DMG został stworzony w taki sposób, aby zapewnić dostęp do paneli i warsztatów niezależnie od dnia przyjazdu do Łodzi.

Uwaga, liczba miejsc ograniczona!

Fotografia – to nie musi boleć!

- Codzienna praca z aparatem fotograficznym, to nie tylko kontrola własnej pracy, ale po prostu dobra zabawa – przekonuje lek. dent. Jakub Koralewski, prowadzący warsztat pt. „Fotografia stomatologiczna – konieczność czy przyjemność”. Uczestnicy warsztatu, w dwóch częściach: teoretyczne i praktycznej, zrozumieją kluczowe zadania fotografii w gabinecie stomatologicznym, a także nauczą się jak m.in. kalibrować sprzęt, stabilizować obraz, poznają protokoły zdjęć oraz programy do obróbki.

Liczba miejsc: 24.

Debata: czy COVID-19 zniszczył stomatologów psychicznie?

Debata „Wpływ pandemii COVID-19 na życie zawodowe i osobiste osób z branży stomatologicznej” to propozycja dla wszystkich, którzy z koronawirusem mierzyli się lub mierzą w sposób emocjonalny.

POLECAMY W SERWISACH