- Odnotowaliśmy już ponad 400 pobrań, co jest naprawdę dobrym wynikiem w tak krótkim czasie – informuje Ewa Mastalerz, współwłaścicielka firmy Exactus, która organizuje Kongres.  

W najważniejszym wydarzeniu w historii polskiej stomatologii, które 7 września rozpocznie się w Poznaniu, udział potwierdziło kilka tysięcy delegatów ze 115 krajów!

Aplikacji umożliwia:
- uzyskanie stałego dostępu do programu edukacyjnego Kongresu FDI;
- zorganizowanie własnego programu wykładów;
- zapoznanie się z opisami wykładów, wybranie najciekawszych i zapisanie ich w specjalnym folderze;
- wyszukiwanie wykładów według: tematyki, wykładowców lub słów kluczowych;
- prowadzenie notatek z wykładów i wizyt na stoiskach, które w bardzo prosty sposób można wysłać e-mailem na skrzynkę pocztową;
- proste wyszukanie stoiska firmy, obecnej podczas Światowej Wystawy Stomatologicznej (listy alfabetyczne oraz grupy towarowe);
- zaplanowanie trasy zwiedzania wystawy (aktywne mapy).

Linki do aplikacji
microsoft.com
play.google.com
itunes.apple.com

Z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że aplikacja mobilna FDI 2016 Poznań zostanie pobrana w 115 krajach na całym świecie, z tylu bowiem państw udział w Kongresie potwierdzili delegaci.

- Najsilniejsze grupy - oprócz Polaków - będą stanowili obywatele: Ukrainy, Kanady, Stanów Zjednoczonych, Australii oraz Norwegii. W Poznaniu swoich reprezentantów będą miały również takie kraje jak: Benin, Kolumbia, Dominikana, Etiopia, Ghana, Gwatemala, Mali, Mauretania, Mozambik, Nepal, Namibia, Rwanda, Seszele, Syria a nawet Vanuatu. Oznacza to, że uroczysta prezentacja flag, kulminacyjny moment ceremonii otwarcia (7 września, godz.18.00), na którą zaproszeni są wszyscy, zapowiada się wyjątkowo – mówi Ewa Mastalerz.

Przypomnijmy, że udział w Światowej Wystawie Stomatologicznej, która w tym roku zastępuje popularne CEDE, potwierdziło ponad 300 firm z 35 krajów. Udział w części targowej jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji. Do 28 sierpnia obowiązują preferencyjne ceny podczas zapisów na część edukacyjną.