PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Algorytm rekrutacji na kursy specjalizacyjne w 2023 r. Lista wolnych miejsc

Autor: miro • Źródło: CMKP
09-12-2022, 07:39
Algorytm rekrutacji na kursy specjalizacyjne w 2023 r. Lista wolnych miejsc CMKP: rekrutacja na kursy specjalizacyjne w 2023 r. Fot. AdobeStock
CMKP informuje w jaki sposób powinna się odbywać rekrutacja na kursy specjalizacyjne w 2023 r. Dane te uzupełnione zostały listą kursów specjalizacyjnych (modułowych, doskonalących, dotychczasowych).
  • CMKP przypomina zasady aplikowania przez lekarzy i lekarzy dentystów na udział w szkoleniach specjalizacyjnych w 2023 r.
  • CMKP podaje listę kursów specjalizacyjnych na 2023 r. (dotychczasowych, doskonalących, modułowych). Miejsc wolnych jest coraz mniej, na wiele kursów nie ma ich wcale
  • Rekrutacja odbywa się poprzez SMK lub stronę internetową Centrum

Jak aplikować na kursy specjalizacyjne w 2023 r. 

Algorytm rekrutacji na kursy specjalizacyjne:

  • Lekarze posiadający Elektroniczne Karty Specjalizacyjne (EKS) na kursy specjalizacyjne zgłaszają się poprzez System Monitorowania Kształcenia (SMK).
  • Lekarze posiadający papierową Kartę Specjalizacyjną na kursy specjalizacyjne zgłaszają się poprzez stronę internetową CMKP.
  • Rekrutacja na kursy doskonalące odbywa się poprzez stronę CMKP lub zgodnie z informacją podaną w polu „Zgłoszenia na kurs” w szczegółach kursu.

CMKP przypomina, że w przypadku gdy lekarz nie realizuje wszystkich elementów programu modułu podstawowego, może rozpocząć realizację programu modułu specjalistycznego i uzupełnić niezrealizowane elementy w trakcie trwania modułu specjalistycznego, Warunkiem jest jednak to, aby kierownik specjalizacji stwierdził, że niezrealizowanie danych elementów modułu podstawowego nie jest przeszkodą do kontynuowania szkolenia specjalizacyjnego.

Wnioski o kursy specjalizacyjne

Wzory wniosków:

Wykaz kursów specjalizacyjnych modułowych na rok 2023

Kontakt: Biuro Koordynacji Kształcenia tel. 22 56 93 874/868/800

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
specjalizacje   CMKP   PES  

POLECAMY W SERWISACH