PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

44. Konferencja Europejskiego Towarzystwa Protetycznego

Autor: miro • Źródło: ms
12-08-2021, 10:13
44. Konferencja Europejskiego Towarzystwa Protetycznego Doroczna Konferencja Europejskiego Towarzystwa Protetycznego w Atenach
Uczestników 44. Konferencji Europejskiego Towarzystwa Protetycznego gościć będą Ateny (od 30 września do 2 października 2021 r.).  Konferencja odbędzie się na żywo pod hasłem: Protetyka - jasna wizja na przyszłość.

Oczekuje się, że 44. konferencja EPA gościć będzie ponad ośmiuset delegatów z całej Europy. Doroczne wydarzenie  oferuje wysokiej jakości program naukowy. Wiele tematów z zakresu: protetyki, stomatologii odtwórczej i technologii dentystycznych przedstawionych zostanie przez wiodących ekspertów w tych dziedzinach.

W programie przewidziano wykłady ekspertów z zakresu protetyki stomatologicznej z: Grecji, Włoch, Hiszpanii, Izraela, Niemiec, Rumunii, Polski, USA i Szwajcarii.

Oxford Lecture wygłosi dr Marco Esposito.

Zasady udziału w konferencji i program znajdują się na stronie EPA.

Każdego roku wydarzenie to odbywa się w innym kraju europejskim. W tym roku konferencja EPA przeprowadzona zostanie w Grecji, a głównym jej organizatorem jest prof. Phophi Kamposiora.

W 2024 r. Europejskie Towarzystwo Protetyczne spotka się w Polsce.

Warto również wspomnieć, iż EPA jest organizatorem bardzo ciekawych webinarów, które odbywają się raz w miesiącu online. 3 września 2021 r. o godz. 13.00 odbędzie się kolejne spotkanie, tym razem z prof. Marco Ferrari (Włochy) i prof. Danielem Edelhoff (Niemcy) na temat zasad szlifowania zębów pod uzupełnienia stałe.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
periodontologia   protetyka stomatologiczna  

POLECAMY W SERWISACH